Account Manager

Ahoj!

Jelikož se ARROWS neustále rozrůstá o další a další klienty, kteří si plně zaslouží naši péči na nejvyšší úrovni, hledáme novou posilu pro ARROWS tax & accounting, s.r.o., konkrétně na pozici Account Manager.

Tvoje náplň práce?

  • vedení týmu účetních
  • kooperace s týmem daňových poradců a advokátů
  • péče o stávající klienty
  • nastavení spolupráce s novými klienty
  • poskytování účetního poradenství
  • dohled nad plněním termínů vůči státní správě a klientům
  • úzká kooperace s vedením společnosti
  • metodická podpora účetního týmu

Naše nabídka?

  • práci na full time, odpovídající platové ohodnocení, benefity (čtvrtletní odměny, 5 týdnů dovolené, teambuildingové akce, jazykové a profesní vzdělávání atp.)
  • flexibilní pracovní doba – není pro nás pouze fráze, důležitá je pro nás dobře a včas odvedená práce
  • motivační hodnocení dle Tvých schopností a dovedností, ne dle billovatelných hodin, nejsme korporát a svým lidem věříme
  • skvělý tým kolegů napříč celou poradenskou skupinou
  • možnost práce v týmu napříč obory (účetní, daňový poradci, advokáti)
  • základnu budeš mít v Praze, ale využívání Home Office je u nás standardem
  • po pěti letech možnost získat partnerství ve společnosti a zapojení do dalších projektů skupiny

Naše očekávání?

  • víceletá zkušenost s vedením účetnictví
  • orientace v účetních zákonech a předpisech
  • komunikativnost
  • tah na branku
  • byznys myšlení
  • zkušenost s vedením týmu
  • manažerské schopnosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou

Chceš se stát nepostradatelnou součástí našeho účetního týmu? Pošli svůj životopis na mail juzova@arws.cz a rádi se s Tebou osobně setkáme na pražské pobočce.

Zaujali jsme Vás?
Kontakt