Advokát/ka

Do Prahy, Hradce Králové i Olomouce hledáme advokátky a advokáty, kteří by chtěli být součástí ARROWS. Mít možnost ovlivňovat svoji kariéru a oproti jiným kancelářím nadstandardní příjem na základě své snahy.

Velice nás zajímají lidé, kteří mají zajímavou specializaci nebo schopnosti. Velmi rádi dáme prostor lidem, kteří mají zkušenost z "korporátu" a chtějí si dělat věci více po svém, či vést lidi.

Moc fandíme lidem, kteří by rádi občas vedli semináře pro ostatní členy týmu, nebo pro klienty. Plusové body mají ti, kteří třeba studují (nebo by chtěli) v zahraničí a chtěli by pomoct s naší mezinárodní sítí ARROWS International.

Kdo budou tvojí kolegové?

Mimo jiné (zleva) Mgr. Renata Pirklová, advokátka, Mgr. Vít Šilhavý, advokát, Mgr. Matyáš Moska, advokát, Mgr. Hana Erbsová, advokátka, Mgr. Antonín Hajdušek, Mgr. Jakub Pártl, advokát, JUDr. Vladimír Janošek, advokát a další více než čtyři desítky kolegů, se kterými všemi si tykáme včetně partnerů.

Co tě u nás čeká a nemine?

  • samostatná a smysluplná práce (odměna je neomezená, vázaná na to, co vyděláš kanceláři, neexistují horní stropy), samozřejmostí je smysluplná odměna za vlastní klienty (i ty, které přivedeš např. z článků, seminářů atp.);
  • tým, který na sobě chce hodně makat, ale zároveň se z toho nezbláznit.

Co od tebe očekáváme?

  • činy, ne slova.

Umíš výborně cizí jazyk, máš za sebou zajímavé stáže nebo zkušenosti z praxe? Všechno, co tě odlišuje od ostatních, nezapomeň připsat do svého životopisu, ať si spolu na pohovoru máme o čem povídat.

I když bychom měli zrovna plno, s hvězdami se rádi potkáme. Chceme být ti nejlepší a možná nám pomůžeš právě ty!

Co ti nabízíme?

  • nadstandardní peníze;
  • "korporátní klasiku" - multisport, telefon, notebook, dovolená atd. atd.

Konkrétně ti nabídneme:

  • pružnou pracovní dobu (uděláš svoji práci a jdeš domů nebo si vyděláš více peněz, ale nikoho nenutíme k otročině);
  • možnost manažerské pozice a budování vlastního týmu;
  • nadstandardní peníze;
  • a řadu dalších firemních bonusů pokud budeš mít chuť pracovat více pro kancelář.

Pro naše lidi hledáme vhodné role. Někteří z nás jsou obchodníci, jiní právní vědci. Každý máme v týmu svoji úlohu.

Zaujali jsme tě?

Tak nám napiš na office@arws.cz a připoj životopis, abychom tě lépe poznali. A taky nezapomeň uvést své telefonní číslo, ať si s Tebou můžeme domluvit osobní schůzku! 

Do kopie dej prosím i společníka Jakuba Dohnala, který má na starosti vedoucí advokáty a bude rád, když se o tobě dozví (dohnal@arws.cz).

 

Zaujali jsme Vás?
Kontakt