Senior účetní

Ahoj!

Protože se ARROWS neustále rozrůstá o další a další klienty, kteří si plně zaslouží naši péči na nejvyšší úrovni, hledáme novou posilu pro ARROWS tax & accounting, konkrétně na pozici Senior účetní.

Jaká bude Tvoje náplň práce?

Budeš pracovat pro naše vážené stávající klienty a zároveň budeš mít odpovědnost za celé svěřené portfolio. Komplexně dohlédneš na účetnictví svěřených společností. Zaúčtuješ účetní doklady, sestavíš daňová přiznání (zejména DPPO, DPFO, DPH, silniční daň aj.). Zpracuješ měsíční závěrky, reporting, zpracuješ roční uzávěrkové operace, dokladové inventury, účetní výkazy apod.

Co Ti nabídneme?

  • práci na plný úvazek, odpovídající platové ohodnocení, benefity (naše klasika – čtvrtletní odměny, 5 týdnů dovolené, teambuilding, jazykové vzdělávání atp.);
  • pružnou pracovní dobu;
  • skvělý tým kolegů – myslíme, že to budeš opravdu koukat, jak je náš kolektiv v pohodě;
  • možnost práce v týmu s kolegy z jiných oborů (daňoví poradci, advokáti);
  • základnu budeš mít v Olomouci nebo v Praze, ale nabízíme možnost využívat Home Office;
  • budeš pracovat v moderních aplikacích (digitální a automatizované účetnictví).

Co od Tebe očekáváme?

  • samostatnost;
  • spolehlivost;
  • flexibilitu;
  • znalost klientského účetnictví;
  • zkušenosti s účetním systémem POHODA;
  • angličtina Ti bude výhodou, ale není podmínkou.

Chceš se stát součástí našeho účetního/daňového týmu? Pošli svůj životopis na mail vik@arws.cz a rádi se s Tebou osobně setkáme na olomoucké pobočce nebo pražské pobočce.

Zaujali jsme Vás?
Kontakt