Tax manager

Ahoj!

Protože se ARROWS neustále rozrůstá o další a další klienty, kteří si plně zaslouží naši péči na nejvyšší úrovni, hledáme novou posilu pro ARROWS tax & accounting, konkrétně na pozici Tax manager.

Jaká bude Tvoje náplň práce?

Budeš mít na starosti komplexní vedení daňových zakázek. Společně s Tomášem Čechem a Richardem Sokolem se budeš podílet na získávání nových klientů a na péči o klienty stávající. Budeš vést tým daňových poradců a konzultantů. Klientům budeš poskytovat daňové poradenství.

Co Ti nabídneme?

  • práci na plný úvazek, odpovídající platové ohodnocení, benefity (naše klasika – čtvrtletní odměny, 5 týdnů dovolené, teambuilding, jazykové a profesní vzdělávání atp.);
  • volnost co se týče pracovní doby – pružná pracovní doba pro nás není pouze fráze, důležitá je pro nás dobře a včas odvedená práce;
  • po pěti letech možnost získat podíl ve společnosti;
  • hodnocení dle Tvých schopností a dovedností, ne dle billovatelných hodin, nejsme korporát a svým lidem věříme;
  • skvělý tým kolegů – myslíme, že budeš opravdu koukat, jak je náš kolektiv v pohodě;
  • možnost práce v týmu s kolegy z jiných oborů (účetní, advokáti);
  • základnu budeš mít v Praze, ale využívání Home Office je u nás standardem;

Co od Tebe očekáváme?

  • zkoušky daňového poradce;
  • komunikativnost;
  • tah na branku;
  • byznys myšlení;
  • manažerské schopnosti;
  • angličtinu na komunikativní úrovni.

Chceš se stát nepostradatelnou součástí našeho daňového týmu? Pošli svůj životopis na mail vik@arws.cz a rádi se s Tebou osobně setkáme na pražské pobočce.

Zaujali jsme Vás?
Kontakt