David Vik

David Vik
HR specialist

Jsem prvním členem týmu ARROWS primárně zaměřeným na oblast lidských zdrojů – HR. Pokud chce být firma mezi elitou, musí se adekvátně starat o to, co je v každé firmě nejcennější – o své zaměstnance. Zajištění absolutního pracovního komfortu, rychlé reakce na podněty od členů týmu či na zpětnou vazbu, tvorba vnitropodnikových personálních systémů, to vše spadá pod hlavičku práce s lidskými zdroji.

Role HR specialisty se tvaruje a krystalizuje podle každé organizace a jejich potřeb a toho, co jí nejvíc pálí. A právě proto je z pravidla pozice HR specialisty především inovativní, reaktivní, neotřelá a pečující. Člověk musí být schopen správně analyzovat problém, vytvořit postup řešení a reagovat.

Náplní práce HR specialisty je vytváření vnitropodnikových personálních systémů, odměňovacích systémů, feedback management, onboarding/offboarding proces, péče o zaměstnance, nastavování akcentace firemní kultury a hodnot, recruiting a headhunting, proces výběru a adaptace nového kolegy – to vše v modelu „Think outside the box!“