Advokát Hradec Králové ceník

31.12.2017

Jaký má advokát v Hradci Králové ceník se dozvíte na této stránce ARROWS, advokátní kancelář, s.r.o.. Zakládáme si na transparentnosti a veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme, tak se nebojte zavolat. Neplatí rozhodně, že "za chytnutí kliky je 500,- Kč".

 

Víte, majsme opravdu velká kancelář a nemáme zapotřebí si kazit jméno tím, že z lidí taháme peníze. Proto si vždy na začátku cenové podmínky náležitě vysvětlíme. Pokud jsme ještě nikdy nespolupracovali, vezmeme si zálohu.

 

Základním způsobem našeho účtování je u nás hodinová sazba. Ta začíná na 500,- Kč/čtvrthodina právních služeb. Ano, počítáte správně, jsou to 2.000,- Kč/hod. a k tomu připočítáváme ještě DPH. A někteří naši specialisté jsou ještě dražší. 

 

Vyšší hodinová sazba ale neznamená dražší služby! Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější.  Opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. Znáte to sami, když něco děláte denně, zvládáte to lépe a rychleji, než ostatní a v právu je to obdobné. Na straně druhé ovládáme s ohledem na naše mezinárodní působení i oblasti, které jsou v Hradci Králové neobvyklé (naše další specializace zde).

 

Uveďme si příklad. Řešíte například žalobu u soudu na neplatné zrušení pracovního poměru. Zatímco jiný advokát by musel hledat aktuální soudní rozhodnutí celý den, náš specialista na pracovní právo se tím zabývá denně, proto mu stejná věc bude trvat daleko kratší dobu. Stejné to máme v rodinném právu, obchodních korporacích, které řešíme denně a dalších.

 

Pokud přesně víte, co chcete, můžeme se rovněž dohodnout i na pevné sazbě. Chcete se rozvést a máte připraveny všechny dokumenty? Řekneme Vám pevnou cenu. Potřebujete prodat firmu? I to jsme schopni odhadnout. Potřebujete vyřešit daňovou kontrolu? Je nás hodně, proto to taky umíme. Vše je vždy o dohodě stran.

 

Podílovou odměnu (succes fee) v Hradci Králové zásadně nevedeme. Jsme a chceme být nezávislí profesionálové, proto vycházíme vždy ze standardních odměn.

 

Ceník advokátní kanceláře ARROWS Hradec Králové jsme vždy připraveni Vám osobně sdělit na schůzce, tak neváhejte zavolat.

Chcete vědět víc?