Advokát Olomouc ceník

1.1.2019

ARROWS advokátní kancelář s.r.o. v Olomouci poskytuje právní služby na základě zv. hodinové odměny. Základním způsobem našeho účtování je u  tzv. hodinová sazba. Aktuální sazby pro rok 2019 jsou následující:

 

ADVOKÁT- od 2.500,- Kč + DPH/hod.

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT - od 2.000,- Kč + DPH/hod.

DAŇOVÉ A ÚČETNÍ PORADENSTVÍ - dle případu

Některé právní služby mohou mít vyšší sazbu. 

 

Vyšší hodinová sazba ale neznamená dražší služby. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy levnější než u konkurence.

Opakované úkony zvládáme rychleji než advokáti s generální praxí. Znáte to sami, když něco děláte denně, zvládáte to lépe a rychleji, než ostatní a v právu je to obdobné. Na straně druhé ovládáme s ohledem na naše mezinárodní působení i oblasti, které jsou v Olomouci neobvyklé (naše další specializace zde).

Uveďme si příklad. Řešíte například žalobu u soudu na neplatné zrušení pracovního poměru. Zatímco jiný advokát by musel hledat aktuální soudní rozhodnutí celý den, náš specialista na pracovní právo se tím zabývá denně, proto mu stejná věc bude trvat daleko kratší dobu. Stejné to máme v rodinném právu, obchodních korporacích, které řešíme denně a dalších. Spory mezi společníky obchodních korporací, veřejné zakázky, development a další oblasti řešíme denně.

Jsme proto schopni pracovat efektivněji (a leckdy levněji) než ostatní. Nebojte se zavolat/napsat k nezávazné konzultaci/nacenění služeb). Pokud přesně víte, co chcete, můžeme se rovněž dohodnout i na pevné sazbě. Chcete se rozvést a máte připraveny všechny dokumenty? Řekneme Vám pevnou cenu. Potřebujete prodat firmu? I to jsme schopni odhadnout. Potřebujete vyřešit daňovou kontrolu? Je nás hodně, proto to taky umíme. Vše je vždy o dohodě stran.

Podílovou odměnu (succes fee) v Olomouci moc často nevedeme. Jsme a chceme být nezávislí profesionálové, proto vycházíme vždy ze standardních odměn. Pokud Vám případ nedovoluje uhradit standardní hodinovou sazbu, lze se dohodnout na nižší hodinové sazbě s doplatkem v případě úspěchu ve věci. Ten se vypočítá s ohledem na faktické úvěrování právních služeb.

Ceník advokátní kanceláře ARROWS Olomouc jsme vždy připraveni Vám osobně sdělit na schůzce, tak neváhejte zavolat.

Hlavní kontaktní osobou pro Olomouc je JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., advokát - tel 608566224

Chcete vědět víc?