Vize a mise

JSME ARROWS ADVISORY GROUP

Poradenská skupina, která pro klienty poskytuje právní poradenství, účetní a daňové služby a další činnosti související nejen s podnikatelskou činností.

Propojujeme advokátní kancelář, daňovou a účetní kancelář a velmi úzce spolupracujeme s pojišťovacími konzultanty a dotačními specialisty. 

Poskytujeme právní a daňové poradenství

Právní služby pro klienty poskytuje ARROWS advokátní kancelář s.r.o. v úzké návaznosti na daňové služby od ARROWS tax & accounting, s.r.o. Obě společnosti navzájem úzce spolupracují i na jednotlivých projektech se společnostmi ARROWS dotace s.r.o. a ARROWS pojištění s.r.o..

Nejvyšší expertízu ARROWS advisory group dosahuje v oblasti transakcí, odborného korporátního práva, pracovního práva, daňového práva a veřejných zakázek. Veškeré záležitosti klientů jsou řešeny v úzkém propojení právního a daňového pohledu.  

Poradenský One stop shop

Naši klienti během jedné návštěvy mohou vyřešit prakticky vše a navíc ušetří spoustu času a prostředků. Přesně nás vyjadřuje naše heslo "právo a daně bez hranic".

Naše poradenská skupina má sídlo v Praze s tím, že reálně poskytuje právní a daňové služby po celé ČR a v zahraničí. Primárně z největší kanceláře v Praze a páteřních kanceláří v Hradci Králové a v Olomouci. Další pobočky, či kontaktní místa má ale i v Ostravě, Pardubicích, Plzni, Liberci a dalších krajských městech ČR.

V ČR máme více než 60 právníků a celkově je nás přes 100. V rámci sítě ARROWS legal network pak společnost ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytuje právní servis v celém regionu střední a východní Evropy. ARROWS advokátní kancelář je dle počtu právníků zapsaných v České advokání komoře jednou z největších advokátních kanceláří v ČR. 

V ČR máme více než 60 právníků a celkově je nás přes 100.

ARROWS advokátní kancelář byla oceněna v hodnocení Právnická firma roku v letech 2015, 2016, 2017 a 2018.

Chcete vědět víc o našich službách?

Služby