Vize a mise

ARROWS chce nabízet to nejlepší pro klienty ze služeb advokátní kanceláře a dalších poradenských služeb primárně z oblasti práva, daní a nakládání s majetkem. Jsme zkušený a stabilní partner v právním poradenství, účetnictví a daních a dalších činnostech.  

Najdete nás v krajských městech České republiky a působíme i mezinárodně.  Naše největší kanceláře jsou v Praze, Hradci Králové a Olomouci.

Právo a daně na nejvyšší úrovni

Nejvyšší expertízu ARROWS dosahuje v oblasti transakcí, odborného korporátního práva, pracovního práva, daňového práva a veřejných zakázek. Veškeré záležitosti klientů jsou řešeny v úzkém propojení právního a daňového pohledu.  

Právní služby pro klienty poskytuje ARROWS advokátní kancelář s.r.o. v úzké návaznosti na daňové služby od ARROWS tax & accounting, s.r.o. Obě společnosti navzájem úzce spolupracují i na jednotlivých projektech se společnostmi ARROWS dotace s.r.o. a ARROWS pojištění s.r.o.

 

Poradenský One stop shop

Zakládáme si na tom, že naši klienti mohou během jedné návštěvy řešit právní i daňové záležitosti komplet. Tím šetříme klientům peníze a čas. Neomezujeme se jen na ČR, ale zajišťujeme právní a daňové poradenství i v zahraničí.

Přesně nás vyjadřuje naše heslo "právo a daně bez hranic".

V ČR máme více než 60 právníků a celkově je nás přes 100. V rámci sítě ARROWS legal network pak společnost ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytuje právní servis v celém regionu střední a východní Evropy. 

ARROWS advokátní kancelář je dle počtu právníků zapsaných v České advokání komoře jednou z největších advokátních kanceláří v ČR. 

V ČR máme více než 60 právníků a celkově je nás přes 100.

ARROWS advokátní kancelář byla oceněna v hodnocení Právnická firma roku v letech 2015, 2016, 2017 a 2018.

Chcete vědět víc o našich službách?

Služby