Vize a mise

Vždy budeme dělat vše proto, abychom pro Vás byli ta nejlepší advokátní kancelář a daňově účetní poradenství. My v ARROWS nikdy neslevíme z toho, abychom Vám poskytovali ty nejlepší právní a daňové služby.

Vždy se budeme snažit o to, abychom nabídli klientovi ty nejlepší volby v oblasti práva, daní a nakládání s majetkem. Naší prioritou je být první partner v právním poradenství, účetnictví a daních a dalších činnostech.  

Právo a daně na nejvyšší úrovni

Věříme, že máme odpovědnost za to, abychom pro naše klienty měli nejvyšší expertízu v oblasti transakcí, korporátního práva, pracovního práva, daňového práva a veřejných zakázek. Chceme veškeré záležitosti klientů řešit v úzkém propojení právního a daňového pohledu a být první právně-daňovou volbou pro podnikatele.

Právní služby pro klienty poskytuje ARROWS advokátní kancelář s.r.o. v úzké návaznosti na daňové služby od ARROWS tax & accounting, s.r.o. Obě společnosti navzájem úzce spolupracují i na jednotlivých projektech se společnostmi ARROWS dotace s.r.o. a ARROWS pojištění s.r.o. Společně jsme silní pro naše klienty.

 

Poradenský One stop shop

Zakládáme si na tom, že naši klienti mohou během jedné návštěvy řešit právní i daňové záležitosti komplet a naší odpovědností je šetřit klientům peníze a čas. Pro klienty se nezastavíme na hranicích ČR, ale zajišťujeme právní a daňové poradenství i v zahraničí. Vždy budeme realizovat zásadu "právo a daně bez hranic".

V ČR máme více než 40 právníků a celkově je nás přes 100. V rámci sítě ARROWS legal network pak společnost ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytuje právní servis v celém regionu střední a východní Evropy. Vždy u nás ale bude na prvním místě klient.

ARROWS advokátní kancelář je dle počtu právníků zapsaných v České advokání komoře jednou z největších advokátních kanceláří v ČR. Každý z nich ovšem musí vždy poskytovat ty nejkvalitnější služby a rozumět podnikání klientů

V ČR máme
více než 40 právníků
a celkově
je nás přes 100.
V ČR máme více než 40 právníků a celkově je nás přes 100.

ARROWS advokátní kancelář byla oceněna v hodnocení Právnická firma roku v letech 2015, 2016, 2017 a 2019.

Chcete vědět víc o našich službách?

Služby