Souhlas se zpracováním údajů

Vážení,

rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu, a proto si Vás dovolujeme požádat o souhlas k tomu, aby ARROWS akademie, s.r.o., IČO: 27462994, sídlem Plzeňská 3350/18, 150 00 Praha 5 – Smíchov, mohla uchovat vaše osobní údaje, kterými máme na mysli:

1) Váš e-mail

2) Vaše jméno a příjmení a k tomu

3) Název společnosti ve které působíte

4) Telefonní číslo

5) Fotografie

Nebudeme Vás obtěžovat miliony mailů. Je to jen proto, abychom Vám občas mohli napsat, co chystáme za další semináře. Vaše údaje budeme uchovávat po dobu 3 let, ale svůj souhlas můžete samozřejmě prodloužit. Své osobní údaje můžete chtít kdykoliv aktualizovat, opravit, vymazat, chtít k nim přístup nebo po nás požadovat vysvětlení ohledně jejich zpracování, v takových případech nás kontaktujte na e-mailu akademie@arws.cz, nebo poštou na výše uvedené adrese.

V případě offline akcí a webinářů si vyhrazujeme právo pořízené fotografie využít v rámci sociálních sítí a na webu společnosti ARROWS.

Osobní údaje budou také zpracovávány společností ARROWS advokátní kancelář, s.r.o., IČO: 06717586, sídlem Plzeňská 3350/18, 150 00 Praha 5 – Smíchov, která Vám bude zdarma poskytovat aktuální informace z oblasti práva, daní a pojištění prostřednictvím svého newsletteru. Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv kliknutím na odkaz v zápatí každého z nich, popř. můžete využít výše uvedeného postupu a kontaktovat nás e-mailem či poštou.

Newslettery a databázi odběratelů zpracováváme a uchováváme v marketingovém softwaru Ecomail, jehož poskytovatel bude vaše osobní údaje také zpracovávat a uchovávat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným.

Předem děkujeme.