Kariéra v Arrows

V ARROWS otevíráme dveře talentům! Už přes deset let razíme cestu, že se mají zlepšit podmínky pro koncipienty a mladí kolegové mají mít samostatnost a ne být otroky korporátu. Neustále hledáme nové kolegy, kteří jsou připraveni se přidat k našemu týmu a maximálně využít svůj potenciál.

Bez ohledu na to, zda máme aktuálně otevřenou pozici, která odpovídá Vašim dovednostem - rádi se s vámi potkáme! Pošlete nám svůj životopis na kariera@arws.cz a staňtě se součástí týmu ARROWS.

Napište  nám o sobě pár vět a domluvme se na osobní schůzce. Chceme vás lépe poznat a zjistit, jak byste mohli přispět k našemu týmu. Dejte nám vědět o svých zkušenostech, dovednostech a ambicích, a domluvme si schůzku, kde si můžeme promluvit tváří v tvář.

ARROWS je místem, kde můžete růst a dosáhnout svých profesních cílů. A tím máme na mysli třeba i to, že zvažujete stěhování do Prahy, nebo naopak z metropole míříte do svého rodného města, kde máme pobočku. I tohle vítáme :)

Aktuálně hledáme

SAMOSTATNOST A MOŽNOSTI

Dáváme lidem volnost při jednání. Hledáme parťáky, ne ovce. Osobnosti, ne dav. Velmi rádi slyšíme od kolegů návrhy na zlepšení procesů.

NAVÍC NĚCO JEDINEČNÉHO

Po pár letech je u nás dlouhodobé placené volno na načerpání inspirace. Práce nás baví a chceme, aby to naši lidé tak měli taky.

TÝM NA PRVNÍM MÍSTĚ

U nás vždycky záleží jenom na dvou lidech. Kolegovi a klientovi. Neplatí, že junior odchází z práce až po partnerovi.