Proč ARROWS

Rychlost , znalost, dobrá cena. To jsou právní a daňové služby od ARROWS ETL. Díky množství našich právníků a poradců se specializujeme a tam kde můžeme, používáme technologie a inovativní přístupy. To ve výsledku šetří Vaše peníze a čas.

Jsme dostatečně velcí na to, abychom vám poskytli kompletní právní servis. Zároveň ale nemáme takovou velikost jako anonymní korporát, takže ručíme za osobní přístup. Pro jednotlivé klienty vytváříme odpovídající agilní týmy.

Tento přístup nám umožňuje poskytovat služby pro velké společnosti, ale zároveň zůstat osobními partnery pro klienty z řad SME a menších společností. Je nás kolem stovky a každý z nás s Vámi rád probere i Váš případ.

Doporučovaná advokátní kancelář od roku 2015

Jsme původem česká advokátní kancelář, která umí řešit Vaše zahraniční právní problémy. Najdete nás v Praze, Hradci Králové, Olomouci a Českých Budějovicích.

Právní služby Vám poskytne ARROWS advokátní kancelář s.r.o. v úzké návaznosti na daňové služby od ARROWS tax & accounting, s.r.o. Na jednotlivých projektech se podílí ARROWS pojištění s.r.o.

Prostřednictvím sítě ETL Global a našich zahraničních partnerů jsme schopni vám zajistit rychlé, kvalitní a cenově dostupné právní poradenství ve více než sedmdesáti zemích světa.

V rámci sítě ARROWS legal network ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytujeme právní servis ve více než 70 zemích z celého světa. ARROWS advokátní kancelář je dle počtu advokátů a koncipientů zapsaných u České advokátní komory jednou z největších advokátních kanceláří v ČR. Vždy budeme realizovat zásadu "právo a daně bez hranic" .

+50 dalších
poradců
Seznamte se s týmem