Proč ARROWS

První třída za lepší cenu. To jsou právní a daňové služby od ARROW ETL global. Zakládáme si na tom, že pracujeme kvalitně, rychle a za dostupné ceny. Díky množství našich právníků a daňařů děláme to, čemu opravdu rozumíme.

Nebudete platit za zbytečnosti. Naší misí je šetřit vám peníze a čas. Jsme spolehliví, poctiví a loajální. Jsme dostatečně velcí na to, abychom vám poskytli kompletní právní servis. Zároveň ale nejsme anonymní korporát, takže ručíme za osobní přístup.

Právo a daně kompletně i v zahraničí?

ARROWS ETL je původem česká poradenská skupina působící jak v ČR, tak zahraničí. Naše české pobočky najdete v Praze, Hradci Králové, Olomouci a Českých Budějovicích.

Právní služby Vám poskytne ARROWS advokátní kancelář s.r.o. v úzké návaznosti na daňové služby od ARROWS tax & accounting, s.r.o. Obě společnosti navzájem intenzivně spolupracují. Na jednotlivých projektech se mohou i i společnosti podílet i společnosti ARROWS dotace s.r.o. a ARROWS pojištění s.r.o.

Prostřednictvím sítě ETL Global a naše zahraniční partnery jsme schopni vám zajistit rychlé, kvalitní a cenově dostupné právní poradenství v zahraničí.

V ČR máme více než 60 právníků a celkově je nás přes 100.

V ČR máme více než 60 právníků
a celkově je nás přes 100.

V rámci sítě ARROWS legal network ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytujeme právní servis ve více než 70 zemích z celého světa. ARROWS advokátní kancelář je dle počtu advokátů a koncipientů zapsaných u České advokátní komory jednou z největších advokátních kanceláří v ČR. Vždy budeme realizovat zásadu "právo a daně bez hranic".

ARROWS advokátní kancelář byla oceněna v hodnocení Právnická firma roku v letech 2015-2022.

Chcete vědět víc o našich službách?

Služby