Proč ARROWS

Už přes deset let děláme vše proto, abychom pro Vás byli ta nejlepší advokátní kancelář a daňově účetní poradenství. My v ARROWS nikdy neslevíme z toho, abychom Vám poskytovali ty nejlepší právní a daňové služby.

Vždy se budeme snažit o nabídku té nejlepší volby v oblasti práva, daní a nakládání s majetkem. Naší prioritou je být Váš první partner v právním poradenství, účetnictví a daních a dalších činnostech za přístupné ceny.

Právo a daně na nejvyšší úrovni

Věříme, že máme odpovědnost za to, abychom pro Vás měli nejvyšší expertízu v oblasti transakcí, korporátního práva, pracovního práva, daňového práva a veřejných zakázek. Chceme Vaše záležitosti řešit v úzkém propojení právního a daňového pohledu a být první právně-daňovou volbou pro podnikatele.

Právní služby Vám poskytuje ARROWS advokátní kancelář s.r.o. v úzké návaznosti na daňové služby od ARROWS tax & accounting, s.r.o. Obě společnosti navzájem úzce spolupracují i na jednotlivých projektech se společnostmi ARROWS dotace s.r.o. a ARROWS pojištění s.r.o. Společně jsme silní pro naše klienty.

Váš Poradenský One stop shop

Zakládáme si na tom, že jste mohli během jedné návštěvy řešit právní i daňové záležitosti komplet a naší odpovědností je šetřit klientům peníze a čas. Nezastavíme se na hranicích ČR, ale zajišťujeme vám právní a daňové poradenství i v zahraničí. Vždy budeme realizovat zásadu "právo a daně bez hranic".

V ČR máme více než 60 právníků a celkově je nás přes 100. V rámci sítě ARROWS legal network pak společnost ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytuje právní servis ve více než 70 zemích z celého světa. Vždy u nás ale budete na prvním místě Vy! 

ARROWS advokátní kancelář je dle počtu právníků zapsaných v České advokání komoře jednou z největších advokátních kanceláří v ČR. Každý z nich ovšem musí vždy poskytovat ty nejkvalitnější služby a rozumět podnikání klientů

V ČR máme více než 60 právníků a celkově je nás přes 100.

V ČR máme více než 60 právníků
a celkově je nás přes 100.

ARROWS international

Pomůžeme Vám i v zahraničí díky naší vlastní partnerské síti ARROWS international . Úzce spolupracujeme s našimi advokátními a daňovými kancelářemi v zahraničí za velmi cenově dostupných podmínek. Náš právník pro Vás vyřeší případ přímo v zahraničí bez dalších aditivních nákladů. Jsme schopni Vám poskytnout právní pomoc ve více než sedmdesáti zemích světa. 

 

Doporučovaná Právnická firma

ARROWS advokátní kancelář byla oceněna v hodnocení Právnická firma roku v letech 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020.

Chcete vědět víc o našich službách?

Služby