Advokátní kancelář ARROWS
Hradec Králové

Hledáte advokátní kancelář v Hradci Králové?

Potřebujete pomoct s právem, nebo daněmi? Tak jste tady správně! ARROWS advokátní kancelář s.r.o. pomáhá podnikatelům, občanům a obcím s jejich právními problémy. Rychle, kvalitně a za dobré ceny. Jsme mezinárodní advokátní kancelář, partner pro vaše obchodní záležitosti a bude nám ctí, pokud se u nás stavíte probrat u kávy váš problém.

Naše hradecká advokátní kancelář působí nejen ve východočeském kraji, ale i ve více než 70 zemí celého světa v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítěKlientům tedy pomáháme jak v tuzemsku, tak při mezinárodní expanzi. Jsme srdcem hradečáci, jsme tady doma a proto budeme k vašemu problému přistupovat opravdu zodpovědně. 

Naše kanceláře se nacházejí v prvním patře domu na adrese Klicperova 1266/1 (vchod z ulice Klicperova). Pokud k nám pojedete autem, můžete zaparkovat na placeném parkovišti na Velkém náměstí.

Služby poskytujeme primárně společnostem ze segmentu SME, jejich majitelům a manažerům. Stavte se u nás na kafe probrat Vaši věc. Případně vás zveme do našeho hokejového skyboxu, nebo na další z řady našich regionálních aktivit. 

Advokátní kancelář ARROWS Hradec Králové

Pomůžeme Vám v komplexním rozsahu právních a daňových služeb. Je to proto, že disponujeme opravdu velmi širokým týmem specialistů mnoha oblastí

Opravdu nejlépe v naše advokátní kancelář v Hradci Králové umí:

Víme, že nejhodnotnějším majetkem naší kanceláře je důvěra našich klientů, takže jediným parametrem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. 

Pokud k nám jedete autem, můžete zaparkovat na ulici před pobočkou. Recepce Vám po dobu Vašeho parkování poskytne parkovací kartičku. V případě, že je kartička již někým využívána, doporučujeme využít placená parkovací místa na Velkém náměstí nebo v Gayerových kasárnách, které se nachází přibližně 300m od pobočky.

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji než při generální praxi.

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce v různých oblastech práva v krátkých dodacích lhůtách.

Chcete o nás vědět víc? 

Spolupracujeme rovněž se společností ARROWS pojištění s.r.o. pod vedením Libora Špundy, který spolupracuje se společností RENOMIA. Libor Špunda (spolumajitel BK Redstone Olomouc) je významným pomocníkem při navazování obchodních spoluprací a obchodních přátelství pro advokátní kancelář v Hradci Králové.

Naše kancelář podporuje Nadační fond Aquapura, pro podporu pacientů s prodělanou TEN. Rovněž podporujeme řadu místních sportovních spolků a klubů a jsme členy Krajské komory Královehradeckého kraje.

Advokátní kancelář v Hradci Králové, tedy ARROWS, bude velmi ráda partnerem vašeho podnikání.