Advokátní kancelář ARROWS Hradec Králové

Klicperova 1266/1, Hradec Králové 500 03

Potřebujete pomoct s právem, nebo daněmi? Tak jste tady správně! 

ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je moderní advokátní kancelář v Hradci Králové. Naše hradecká advokátní kancelář působí nejen ve východočeském kraji, ale i ve více než 70 zemí celého světa v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě

Naše kanceláře se nacházejí v prvním patře domu na adrese Klicperova 1266/1 (vchod z ulice Klicperova). Pokud k nám pojedete autem, můžete zaparkovat na placeném parkovišti na Velkém náměstí.

Advokátní kancelář ARROWS Hradec Králové

Pomůžeme Vám v komplexním rozsahu právních a daňových služeb. Je to proto, že disponujeme opravdu velmi širokým týmem specialistů mnoha oblastí

Opravdu nejlépe v naše advokátní kancelář v Hradci Králové umí:

Víme, že nejhodnotnějším majetkem naší kanceláře je důvěra našich klientů, takže jediným parametrem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. 

Pokud k nám jedete autem, můžete zaparkovat na ulici před pobočkou. Recepce Vám po dobu Vašeho parkování poskytne parkovací kartičku. V případě, že je kartička již někým využívána, doporučujeme využít placená parkovací místa na Velkém náměstí nebo v Gayerových kasárnách, které se nachází přibližně 300m od pobočky.

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji než při generální praxi.

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce v různých oblastech práva v krátkých dodacích lhůtách.

Chcete o nás vědět víc?