Advokátní kancelář ARROWS Praha

Administrativní budova SmíchOff – Plzeňská 3350/18, Praha 5 150 00

Potřebujete v Praze a Evropě pomoct s právem, nebo daněmi? Tak jste tady správně! ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je součástí ARROWS advisory group, která pro klienty řeší právní služby, daňové poradenství a další konzultační služby.

Působíme primárně v Praze, ale i v celé střední v Evropě v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě. V rámci celé ČR jsme jedna z největších poradenských firem vůbec.

Jsme unikátní tím, že poskytujeme komplěxní rozsah právních, daňových a účetních služeb pod jednou střechou. V minulých letech jsme od roku 2015 pravidelně ocenění v soutěži Právnická firma roku.

Advokátní a daňová kancelář Praha

Naše pražská kancelář Vám pomůže v komplexním rozsahu právních a daňových služeb. Je to proto, že disponujeme opravdu velmi širokým týmem specialistů mnoha oblastí

Opravdu nejlépe naše advokátní a daňová kancelář v Praze ale umí: 

Celkem v našem týmu pracuje přes 40 právníků, daňových poradců a účetních. Jsme tedy jednou z největších pražských poradenských firem vůbec.

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. Na straně druhé ovládáme s ohledem na naše i mezinárodní působení oblasti, které jsou v regionu neobvyklé. 

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.