Olomouc

Palackého 75/21, Olomouc 779 00

Olomouc

ARROWS je největší advokátní kancelář v Olomouci. Poskytujeme právní služby, daňové a účetní konzultace. Právní služby poskytujeme především obchodním korporacím, jejich vlastníkům, ale i lidem, kteří potřebují pomoci ve vysoce specializovaných oblastech práva, či daní. Umíme totiž řešit problémy tam, kde končí specializace regionálních advokátních kanceláří. Velmi rádi tedy pomůžeme s Vaším problémem i Vám.

Disponujeme velmi širokým týmem advokátů, právníků a daňových specialistů. Proto naše advokátní kancelář pracuje rychle, přesně a cenově dostupně. Každý se totiž věnuje jen tomu, čemu rozumí a na co se specializuje. V rámci celé ČR jsme jedna z největších poradenských skupin vůbec a budeme rádi, pokud Vám budeme osobně moci sdělit více informací (naše vize a mise jsou k přečtení zde).

Kromě Olomouce pracujeme primárně v našem sídle v Praze a to nám dává na Moravě opravdu unikátní know-how. Naše advokátní kancelář má ale kořeny právě v Olomouci, kde jsme v roce 2013 vznikli. Olomoucká pobočka je vedena JUDr. Jakubem Dohnalem, Ph.D., advokátem. 

Děkujeme našim klientům, že jsme již pět let po sobě oceněni v Právnické firmě roku. Najdete nás v historické budově DŮM U PARKU, vedle tramvajové zastávky Nádraží město.

Nesejdeme se i nad Vaším projektem, či aktuálním problémem? Naše ceny jsou uvedeny zde.

 

Právní služby a daňové poradenství v Olomouci

Opravdu nejlépe naše advokátní kancelář v Olomouci umí:

V Olomouci, Praze a Hradci Králové je nás přes 70. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma.

Víme, že nejhodnotnějším majetkem naší kanceláře je důvěra našich klientů, takže jediným parametrem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. 

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. 

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.

Chcete o nás vědět víc? Přečtete si, jak přistupujeme k podnikání:

Pokud by Vás zajímalo, jak Jakub Dohnal, partner kanceláře vidí podnikání v advokacii, podívejte se na přepis jeho příspěvku z workshopu o moderní advokacii.

Primárně klientům nabízíme: