Olomouc

Palackého 75/21, Olomouc 779 00

Olomouc

ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je advokátní kancelář v Olomouci pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní, rychlé a cenově dostupné právní služby.

Umíme řešit problémy v klasických oblastech, ale i tam, kde končí specializace regionálních advokátních kanceláří. Disponujeme velmi širokým týmem advokátů, právníků a daňových specialistů. Jsme největší advokátní kancelář v Olomouci. V rámci celé ČR jsme jedna z největších poradenských skupin vůbec (naše vize a mise jsou k přečtení zde).

Najdete nás v historické budově DŮM U PARKU, vedle tramvajové zastávky Nádraží město, vyhrazené parkování je ve dvoře.

Naše ceny jsou uvedeny zde.

 

Právní služby a daňové poradenství v Olomouci

Opravdu nejlépe naše advokátní kancelář v Olomouci umí:

V Olomouci, Praze a Hradci Králové je nás přes 70. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma.

Víme, že nejhodnotnějším majetkem naší kanceláře je důvěra našich klientů, takže jediným parametrem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. 

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. 

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.

Chcete o nás vědět víc? Přečtete si, jak přistupujeme k podnikání:

Pokud by Vás zajímalo, jak Jakub Dohnal, partner kanceláře vidí podnikání v advokacii, podívejte se na přepis jeho příspěvku z workshopu o moderní advokacii.

Primárně klientům nabízíme: