Advokátní kancelář ARROWS Olomouc

Envelopa Office Center, tř. Kosmonautů 1221/2a, Olomouc 779 00

Jsme jediná mezinárodní advokátní kancelář, která sídlí přímo v Olomouci. Poskytujeme právní a daňové služby v Envelopa office center, přímo naproti právnické fakulty. Jsme největší kancelář v olomouckém a moravskoslezském kraji, víme tedy jak pro vás být časově i nákladově efektivní.  Spolupracujeme i s odborníky v oblasti pojištění. Pokud máte problém v zahraničí, pomůžeme vám prostřednictvím vlastní mezinárodní sítě. 

Služby poskytujeme oproti konkurenci rychleji a za dostupnou cenu. Jelikož se na jednotlivé oblasti úzce specializujeme, zvládáme práci rychleji = za menší peníze. Máme specialisty, kteří mají mezinárodní zkušenosti v oblasti korporátního práva, pracovního právo, stavebního práva, developmentu, veřejného práva, rodinného práva a práva trestního. Olomoucký tým má 20 lidí, pokrýváme tedy kompletní právní oblasti. Zabýváme se samozřejmě i spory a insolvenčními kauzami.

Advokátní kancelář olomouc

 

 

 

 

 

 

Služby poskytujeme primárně společnostem ze segmentu SME, jejich majitelům a manažerům. Našeho poslání si ale velice vážíme, v Olomouci jsme doma, a proto si rádi poslechneme jakýkoli Váš případ. Stavte se u nás na kafe probrat Vaši věci, případně na oběd do skvělého Bistro Paulus, které máme přímo v budově.

Pokud hledáte někoho na řešení opravdu složitých problémů, pak nám bude ctí, pokud oslovíte ARROWS Olomouc.

Naše specializace:

  1. Korporátní právo
  2. Development a stavební právo
  3. Daňové poradenství
  4. Pracovní právo
  5. Obrana proti krácení dotací
  6. Soudní spory
  7. Veřejné zakázky
  8. Občanské právo

V Olomouci, Praze a Hradci Králové je nás přes 100. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. Naše olomoucká kancelář podporuje místní dodavatele, podnikatele a občany, proto se místním případům věnujeme zvláště pečlivě. 

Pokud k nám jedete autem, můžete využít parkovací stání v budově (podrobnosti ráda vysvětlí naše vedoucí administrativy, Veronika Sečková, 778965190)

Naše stabilita a tradice je pro Vás zajímavá, pokud hledáte silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce, rychle a kvalitně.