Advokátní kancelář ARROWS Olomouc

AK: Vídeňská 14 I Daně, pojištění: Palackého 21, Olomouc 779 00

Pomůžeme Vám rychle, v top kvalitě a za dostupné ceny v oblasti práva a daní. Propojíme Vám služby advokátní kanceláře a daňového poradce pod jednou střechou i tam, kde končí specializace regionálních advokátních kanceláří a daňových  poradců. 

Bude nám ctí věnovat se Vašemu případu a velmi rádi si nezávazně vyslechneme Váš problém, abychom společně mohli najít cenově dostupné řešení.

Advokátní kancelář ARROWS Olomouc Vám pomůže v těchto oblastech:

 

V Olomouci, Praze a Hradci Králové je nás přes 60. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. 

Pokud k nám jedete autem, můžete využít placené parkování na ulici před pobočkou.

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni pro vás nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. 

Aktuální ceník ARROWS advokátní kanceláře v Olomouci pro rok 2020 je zde.

Naše stabilita a tradice je pro Vás zajímavá, pokud hledáte silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.

Chcete o nás vědět víc? Přečtete si, jak přistupujeme k podnikání:

Primárně Vám nabízíme: