Advokátní kancelář ARROWS Olomouc

Envelopa Office Center, tř. Kosmonautů 1221/2a, Olomouc 779 00

Proč vybrat naši advokátní kancelář v Olomouci?

Jsme mezinárodní advokátní kancelář pro firmy, občany a podnikatele. Poskytujeme právní a daňové služby v Envelopa office center a máme pro vás samozřejmě připravené vaše osobní parkovací místo. V Olomouci jsou naši právníci a daňaři doma, pocházíme odsud a váš problém nás opravdu zajímá.

Spolupracujeme i s odborníky v oblasti pojištění, znalectví a investic. V případě, že vám pomůžeme koupit firmu, umíme vám pomoci i s jejím provozem. Pokud vás úspěšně rozvedeme, zajistíme i radu o tom, co s penězi. Máme opravdu širokou síť kontaktů. Pokud máte problém v zahraničí, pomůžeme vám prostřednictvím vlastní mezinárodní sítě. 

Právní služby v Olomouci poskytujeme oproti konkurenci rychleji a za dostupnou cenu. Jelikož se na jednotlivé oblasti úzce specializujeme, zvládáme práci rychleji = za menší peníze. Máme specialisty, kteří mají mezinárodní zkušenosti v oblasti korporátního práva, pracovního právo, stavebního práva, developmentu, veřejného práva, rodinného práva a práva trestního. Olomoucký tým má 20 lidí, pokrýváme tedy kompletní právní oblasti. Zabýváme se samozřejmě i spory a insolvenčními kauzami.

Služby poskytujeme primárně společnostem ze segmentu SME, jejich majitelům a manažerům. Našeho poslání si velice vážíme, v Olomouci jsme doma, a proto si rádi poslechneme jakýkoli Váš případ. Stavte se u nás na kafe probrat Vaši věci, případně na oběd do skvělého Bistro Paulus, které máme přímo v budově.

Pokud hledáte někoho na řešení opravdu složitých problémů, pak nám bude ctí, pokud oslovíte advokátní kancelář Olomouc ARROWS.

Naše specializace:

  1. Korporátní právo
  2. Development a stavební právo
  3. Daňové poradenství
  4. Pracovní právo
  5. Obrana proti krácení dotací
  6. Soudní spory
  7. Veřejné zakázky
  8. Občanské právo

V Olomouci, Praze a Hradci Králové máme přes sto právníků, advokátů, účetních a daňových poradců. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. Naše olomoucká kancelář podporuje místní dodavatele, podnikatele a občany, proto se místním případům věnujeme zvláště pečlivě.  

Pokud k nám jedete autem, můžete využít parkovací stání v budově (podrobnosti ráda vysvětlí naše vedoucí administrativy, Veronika Sečková, 778965190)

Naše stabilita a tradice je pro Vás zajímavá, pokud hledáte silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce, rychle a kvalitně.

Spolupracujeme rovněž se společností ARROWS pojištění s.r.o. pod vedením Libora Špundy, který spolupracuje se společností RENOMIA. Libor Špunda (spolumajitel BK Redstone Olomouc) je významným pomocníkem při navazování obchodních spoluprací a obchodních přátelství pro advokátní kancelář v Olomouci.