Advokátní kancelář ARROWS Olomouc

Envelopa Office Center, tř. Kosmonautů 1221/2a, Olomouc 779 00

Jsme jediná mezinárodní advokátní, daňová a poradenská kancelář v Olomouci a členové skupiny ETL global. Poskytujeme služby primárně společnostem ze segmentu SME, jejich majitelům a manažerům. Náš původ je ale v Olomouci. Všichni tu bydlíme, proto chápeme podmínky regionálního trhu. Poskytneme Vám špičkovou a rychlou služby za dobrou cenu Jelikož máme řadu specialistů, reagujeme rychle, zefektivňuje to naši práci = snižuje cenu (nikoli hodnotu) pro Vás.

Pro místní společnosti, holdingy a majitele kapitálu jsme vhodnou, cenově dostupnější alternativou pro poradenství z oblasti velké čtyřky. Děláme totiž stejnou agendu.

Propojíme Vám služby advokátní kanceláře a daňového poradce pod jednou střechou i tam, kde končí specializace regionálních poradců. Chcete mít na své straně silnou mezinárodní skupinu za olomoucké ceny? Pak jste tu správně.

Bude nám ctí věnovat se Vašemu případu a velmi rádi si nezávazně vyslechneme, s čím Vám můžeme pomoci.

ARROWS ETL Global Olomouc Vám pomůže v těchto oblastech:

 

V Olomouci, Praze a Hradci Králové je nás přes 100. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. Naše olomoucká kancelář podporuje místní dodavatele, podnikatele a občany, proto se místním případům věnujeme zvláště pečlivě. 

Pokud k nám jedete autem, můžete využít placené parkování na ulici před pobočkou.

Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. Proto jsou naše služby ve složitých případech levnější, než konkurence, ale kvalitnější.

Aktuální ceník ARROWS ETL Global v Olomouci pro rok 2022 je zde.

Naše stabilita a tradice je pro Vás zajímavá, pokud hledáte silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity. 

Velmi rádi Vás v kancelářích přivítáme na nezávazné konzultaci.