Advokátní kancelář ARROWS Olomouc

Palackého 75/21, Olomouc 779 00

ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je advokátní kancelář v Olomouci. Poskytujeme rychle, v top kvalitě a za dostupné ceny právní služby a daňové poradenství. V Olomouci jsme unikátní tím, že propojujeme služby advokátní kanceláře a daňového poradce pod jednou střechou.

Poskytujeme v Olomouci právní a daňové služby v podnikání i v životních situacích, ale i tam, kde končí specializace regionálních advokátních kanceláří a daňových  poradců. 

Bude nám ctí věnovat i Vašemu případu a velmi rádi si nezávazně vyslechneme Váš problém, abychom společně mohli najít cenově dostupné řešení.

ARROWS advokátní kancelář Olomouc

Aktuální obsazení právního týmu v Olomouci (zleva): JUDr. Lukáš Dořičák, Mgr. Antonín Hajdušek, JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., advokát, JUDr. Ondřej Stehlík, advokát, Mgr. Lukáš Pospíšil, Mgr. Jakub Oliva, advokát.

V Olomouci nejlépe umíme:

V Olomouci, Praze a Hradci Králové je nás přes 70. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma.

Víme, že nejhodnotnějším majetkem naší kanceláře je důvěra našich klientů, takže jediným parametrem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. 

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. 

Aktuální ceník ARROWS advokátní kanceláře v Olomouci pro rok 2019 je zde.

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.

Chcete o nás vědět víc? Přečtete si, jak přistupujeme k podnikání:

Pokud by Vás zajímalo, jak Jakub Dohnal, partner kanceláře vidí podnikání v advokacii, podívejte se na přepis jeho příspěvku z workshopu o moderní advokacii.

Primárně klientům nabízíme: