Ing. Stanislav Karas

Ing. Stanislav Karas
Business analytik | Koordinátor zavádění IT řešení

V společnosti ARROWS působí jako business analytik od února roku 2021. Je úspěšným absolventem magisterského studia na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. V praxi se soustředí na zpracovávání dat a finančních ukazatelů, kde se věnuje zejména vytváření, sledování a vyhodnocování finanční situace společnosti.

V rámci své role se také aktivně podílí na zavádění IT řešení do kanceláře a na vývoji projektů, které jsou spojené s budoucností společnosti a jejím blízkým okolím.

Je součástí AI týmu, který se věnuje zavádění umělé inteligence do kanceláře a poskytování poradenství v oblasti AI pro další společnosti. Skrze své zapojení v AI týmu disponuje znalostmi o nejnovějších trendech a inovacích v oblasti umělé inteligence, což mu umožňuje integrovat AI řešení s aktuálními obchodními strategiemi a poskytovat špičkové poradenství.

Jeho praktické zkušenosti čerpá především od významných odborníků z finančních nebo podnikatelských oborů, se kterými spolupracuje na denní bázi.