JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., LL.M.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., LL.M.
advokát, řídící partner

Advokát JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D. je jedním ze zakládajících členů ARROWS ETL Global a v současnosti je řídícím partnerem společnosti. V advokacii působí od roku 2009.

Propojení práva a technologií

Jakub se aktuálně zabývá právem moderních technologií a umělou inteligencí. ChatGPT a dynamické jazykové modely ho nadchly, a tak se rozhodl propojit právní praxi s těmito inovacemi. Jeho cílem je pomáhat klientům lépe orientovat se v digitálním světě, kde se právo a technologie neustále prolínají.

Zakládá si na své předchozí právní praxi z klasických podnikatelských oblastí a zpřístupňuje moderní technologie do klasických firemních segmentů. Jakub řeší právní regulaci umělé inteligence ve firmách.

Právo, knihy, výuka

Kromě své práce se Jakub věnuje i psaní knih o obchodním právu a má za sebou zkušenosti s výukou na právnické fakultě. Know-how si v minulosti prohloubil i na stážích v Berkeley a Katowicích.

Spolupráce s širokým spektrem klientů

Jakub rád spolupracuje s různými klienty - ať už jde o developerské firmy, strojírenské a stavební společnosti, podnikatele v oblasti e-commerce nebo vlastníky holdingových struktur. Pomáhá jim s nastavením korporací a jejich provozem a v minulosti se úspěšně zhostil vyjednávání smluv v hodnotách stovek milionů korun.

Rychlá odpověď na Vaše požadavky a dostupná cena

Můžete se spolehnout, že na Vaše požadavky budeme reagovat co nejrychleji, maximálně do 24 hodin. Díky zapojení automatizace a umělé inteligence do firemních procesů pak pracujeme za dostupné ceny. Neplatí se u nás za mahagonové stoly, ale hodnotu, kterou vám naše služba přinese.

Nové obchodní spolupráce

Jakub je člověk, který rád objevuje nové perspektivy a nápady. Jestliže máte pocit, že byste měli o čem popovídat, neváhejte mu poslat zprávu. Ať už chcete prodiskutovat konkrétní právní případ nebo přemýšlíte o možnosti vzájemné obchodní spolupráce, Jakub se s vámi rád setká a proberete to společně.

Velmi rád s vámi probereme i možnosti spolupráce mezi advokátními kancelářemi.

Jaký máme rating?

  • Právnická firma roku - pravidelně od roku 2015
  • Legal500 - firms to watch

Členství: