Mgr. Libor Zbořil

Mgr. Libor Zbořil
advokát, partner, vedoucí střediska Hradec Králové

Jsem advokátem a hrdým absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Celý svůj profesní živost se věnuji advokacii a byznysu. Klientům poskytuji komplexní právní poradenství ve všech oblastech. Celý můj život je spojen se sportem. Jsem týmový hráč, který strašně nerad prohrává a záleží mi na výsledcích. Mojí srdcovou záležitostí je proto logicky Sportovní právo. Jsem rozhodce FAČR a prezident České asociace hokejových hráčů (CAIHP).

Dále mne baví obchodní, realitní a trestní právo. Obchodní právo je široká oblast, kterou jsem za svou kariéru řešil v mnoha ohledech. To je navázáno na moji činnost v realitách a obecných operacích s podniky. Jako obhájce řeším případy kriminality bílých límečků, hospodářskou kriminalitu a trestní odpovědnost právnických osob. Zabývám se rovněž hromadnou správou a vymáháním pohledávek.

Mí klienti neřeší jen své podnikatelské problémy. Pomáhám proto i v řešení jejich každodenních životních situací. Rozvody, vypořádání a ochrana rodinného majetku, investice, nemovitosti, akvizice uměleckých děl. Život je různorodý, stejně tak jako právní situace, které pomáhám zvládat.

Rating:

  • Právnická firma roku – Velmi doporučovaná regionální kancelář 2015 - 2020
  • Velmi doporučovaná kancelář v oblasti sportovního práva 2016 a 2017

Členství a funkce:

  • Prezident České asociace hokejových hráčů
  • Rozhodce Fotbalové asociace ČR
  • Česká advokátní komora

Z médií: