Mgr. Libor Zbořil

Mgr. Libor Zbořil
advokát, partner, vedoucí střediska Hradec Králové

Mgr. Libor Zbořil je advokátem a hrdým absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Celý jeho profesní život je věnován advokacii a byznysu. Klientům poskytuje komplexní právní poradenství ve všech oblastech. Celý jeho život je spojen se sportem. Je týmový hráč, který strašně nerad prohrává a záleží mu na výsledcích. Jeho srdcovou záležitostí je proto logicky Sportovní právo. Libor je rozhodcem FAČR a prezidentem České asociace hokejových hráčů (CAIHP).

Dále ho baví obchodní, realitní a trestní právo. Obchodní právo je široká oblast, kterou v průběhu své kariéry řešil v mnoha ohledech. To je navázáno na jeho činnost v realitách a obecných operacích s podniky. Jako obhájce řeší případy kriminality bílých límečků, hospodářskou kriminalitu a trestní odpovědnost právnických osob. Zabývá se rovněž hromadnou správou a vymáháním pohledávek.

Jeho klienti neřeší jen své podnikatelské problémy. Pomáhá proto i v řešení jejich každodenních životních situací. Rozvody, vypořádání a ochrana rodinného majetku, investice, nemovitosti, akvizice uměleckých děl. Život je různorodý, stejně tak jako právní situace, které pomáhá zvládat.

Rating:

  • Právnická firma roku – Velmi doporučovaná regionální kancelář 2015 - 2022
  • Velmi doporučovaná kancelář v oblasti sportovního práva 2016 a 2017

Členství a funkce:

  • Prezident České asociace hokejových hráčů
  • Rozhodce Fotbalové asociace ČR
  • Česká advokátní komora

Z médií: