Petr Macháň

Petr Macháň
obchodní ředitel
Petr Macháň pracuje v pojišťovnictví již od roku 1999. Jeho kariéra započala v srdci Olomouce, kde se v regionální makléřské společnosti formovaly jeho první pracovní kroky. V roce 2002 nastoupil do řad největší pojišťovny, která kryla veškerá rizika svých SME klientů. Tento krok symbolizoval začátek dlouholeté a významné profesní etapy v jeho životě.
 

Od samotných počátků se Petr Macháň soustředil na pojištění SME klientů, pozici underwritera využil jako skokanský můstek k specializaci na pojištění odpovědnosti za škodu a zpracování veřejných zakázek. Jeho touha poznávat, učit se novým věcem a houževnatost, kterých si nesmírně cení, ho posunula do pozice klíčového manažera pro spolupráci s předními makléři.

Petr se vyznačuje velkým důrazem na samostatnost a loajálnost, nezapomíná však ani na význam osobních vztahů s klienty. Jeho pozitivní energie a poctivý přístup přispívají k vytvoření dlouholetých silných vazeb. Rovněž pečlivě zastává svou roli manažera významných klientů pojišťovny, kde mu není cizí ani úzký vztah s kolegy a férové zacházení. Zároveň klade nemalý důraz na profesní vývoj jak svůj, tak svých kolegů v týmu.