ARROWS ETL Global nově povede Jakub Dohnal

8.11.2022

Tisková zpráva, Praha 8. 11. 2022

Advokátní kancelář ARROWS ETL Global nově povede JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., LL.M. (38). Je jedním ze zakládajících partnerů kanceláře.

Ve své pozici chce navázat na letošní “data driven” transformaci kanceláře, rozvíjet s kolegy mezinárodní spolupráci v síti ARROWS international/ETL a přenos kvalitního know-how do regionů. 

“Advokátní trh se mění a já jsem velmi pyšný na to, že jsme schopni kvalitně obsloužit klienty v mnoha krajských městech i v jejich mezinárodních záležitostech za dostupnou cenu,” dodává Jakub Dohnal.

Jakub Dohnal vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. S tou má kancelář partnerskou spolupráci. Je rozhodcem Rozhodčího soudu při HK AK ČR a členem kontrolní rady České advokátní komory.

Kancelář působí aktuálně v Praze, Hradci Králové, Olomouci a Českých Budějovicích. Dle slov Dohnala je dlouhodobě otevřena k uzavírání nových partnerství s dalšími advokátními kancelářemi v ČR.


na fotografii: JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., LL.M.

Kontakt pro média:

Pavel Machajdík
PR Manager
M: +420 608 171 516
E: pavel@shrtcut.cz

 

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o: