ARROWS jako první advokátní kancelář v ČR představuje AI tým

30.10.2023

Tisková zpráva, Praha 30. 10. 2023

ARROWS advokátní kancelář chce být průkopníkem v inovacích a technologii - oznamuje tedy spuštění svého nového týmu specializovaného na umělou inteligenci v poradenství (AI). Stává se tak první advokátní kanceláří v České republice, která tento krok učinila. Tým bude v první fázi čítat 7 lidí a je složen z analytiků, právníků, a členů supportu a provozu. 

(na fotografii AI tým advokátní kanceláře ARROWS) 

„Jde o významný milník, který podtrhuje naše odhodlání být lídry v oblasti umělé inteligence v poradenství, nejen v advokacii. Zavedením AI týmu chceme zefektivnit naše vnitřní procesy, nabízet klientům školení AI, řešení procesů a pomoci s inovacemi,“ prozradila partnerka kanceláře Ing. Petra Hučíková, která nový tým povede.

AI tým  se bude primárně zaměřovat na hlubší zavádění umělé inteligence a dalších inovací do provozu kanceláře a tím poskytovat efektivnější a cenově přívětivější služby pro klienty. Jeho zkušenosti pak budou sloužit pro sdílení know-how uvnitř advokátní kanceláře a s klienty. Pro ty již nyní kancelář pořádá znalostní školení. Kancelář se o své znalosti s klienty dělí dlouhodobě.

Vytvoření týmu navazuje na dlouhodobé aktivity řídícího partnera kanceláře JUDr. Jakuba Dohnala v oblasti umělé inteligence. 

Kontakt pro média:

Veronika Sečková 
M: +420 778 965 190
E: seckova@arws.cz

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o:

70+
zemí světa

60+
poradců

15+
let zkušeností na trhu