ARROWS online v provozu

16.3.2020

Vážení klienti,

Vzhledem k současnému vývoji v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která ARROWS advokátní kancelář přijímá.

Zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců, klientů a obchodních partnerů přikládáme nejvyšší prioritu. Navíc je součástí naší filozofie převzít společenskou odpovědnost. Bereme současnou situaci Covid-19 velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali riziko infekce a současně zajistili, že poskytujeme našim klientům nepřetržitou podporu.

Kromě velkého počtu opatření, která již byla přijata v posledních týdnech, všichni naši právníci nyní pracují vzdáleně z domova a přitom plně zachovávají naše služby.

Naši právníci s vámi mohou být v kontaktu i prostřednictvím telekonferencí přes Hangouts, kdy vám pro online spojení zašleme speciální odkaz. Případně se samozřejmě přizpůsobíme Vámi zvolené komunikační metodě.

Můžeme vás ujistit, že máme všechny osvědčené technologické prostředky pro udržování našich služeb bez podstatných omezení i v situaci, jako je ta současná, a že pro vás budeme i nadále k dispozici 24/7.

Všechny telefony jsou obecně přesměrovány na mobilní čísla. Pokud se k nám nedostanete voláním na jedno z obvyklých rozšíření, najdete na naší webové stránce e-mailové adresy všech právníků ve společnosti.

V této souvislosti samozřejmě také vyvstává řada právních otázek, pro které jsme vytvořili pracovní skupinu našich specialistů. Aktuální informace naleznete zde.

Veškeré informace sledujte prosím na portálu, který pravidelně aktualizujeme:

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o: