Německy mluvící právníci: ARROWS Advokátní kancelář, vaše důvěryhodná volba v ČR

24.4.2023

ARROWS Advokátní kancelář poskytuje právní služby v Němčině pro společnosti z Německa, Rakouska a Švýcarska. Mluvíme Německy, máme klienty z regionu DACH. Můžeme pomoci i Vám.

V Praze a Českých Budějovicích nabízíme právní a daňové služby německy mluvícím klientům a zajišťujeme komplexní podporu v německém a anglickém jazyce. Z Česka řešíme Vaše právní a daňové záležitosti po celém světeě. Zvláště silní jsme ale v oblasti podnikání v České repulice. Našimi klienty jsou mnohé německé, rakouské a švýcarské společnosti z oblasti strojírenství, realit, e-commerce a investic.

Naši Německy mluvící právníci, Mgr. Jiří Halaburt, LL.M. a Mgr. Petr Valent, LL.M. jsou vedoucími týmu právních expertů pro německy mluvící obchodní společnosti. Petr Valent je specialista v oblasti obchodního práva, korporátního práva a práva duševního vlastnictví. Jiří Halaburt právník specializující se na obchodní právo, korporátní právo a firemní compliance. Spolupráce s Jiřím Halaburtem a Petrem Valentem Vám zajistí rychlou, efektivní a přizpůsobenou právní pomoc na cestě k úspěchu.

ARROWS Advokátní kancelář je hrdá na své zkušené právníky, kteří jsou připraveni poskytnout německy mluvícím společnostem v České republice prvotřídní právní služby. Náš tým je zárukou kvality a efektivity, kterou od nás naši klienti očekávají. Spolupracujte s námi a zjistěte, proč jsme tou nejlepší volbou pro německy mluvící společnosti hledající právní pomoc v České republice.

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na spolupráci s vámi a na dosažení společného úspěchu!

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o:

70+
zemí světa

60+
poradců

15+
let zkušeností na trhu