Společnost EWE JEWELRY v insolvenci

21.12.2022

Pokud vlastníte dluhopisy společnosti EWE JEWELRY s.r.o., měli byste zpozornět. Společnost zabývající se prodejem šperků na sebe podala insolvenční návrh. Situace je nepříjemná zejména pro investory, kteří si zakoupili dluhopisy EMERALD 9,5/23 a EMERALD 9,5/2024.

Pro věřitele znamená výše uvedené jediné – pokud mají zájem dostat alespoň část svých peněz zpět, musí své pohledávky do insolvenčního řízení přihlásit. K pozdě přihlášené či vůbec nepřihlášené pohledávce se totiž v insolvenčním řízení nepřihlíží.

Advokátní kancelář ARROWS má se zastupováním vlastníků tzv. prašivých dluhopisů bohaté zkušenosti a aktuálně například úspěšně zastupuje téměř 600 vlastníků dluhopisů v insolvenčních řízeních skupiny C2H Michala Mičky.

Pokud patříte mezi vlastníky dluhopisů společnosti EWE JEWELRY s.r.o. a máte zájem o více informací a předložení nabídky našich právních služeb, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese koubek@arws.cz.

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o: