Společnost HELSKE SUSTAINED je v insolvenci

22.6.2022

Pokud vlastníte dluhopisy společnosti HELSKE SUSTAINED a.s., měli byste zpozornět. Na společnost byl před pár dny podán věřitelský insolvenční návrh. Na finanční problémy skupiny HELSKE bylo v médiích opakovaně upozorňováno, a zahájení insolvenčního řízení je tak jejich očekávaným vyústěním. Situace je nepříjemná zejména pro velké množství retailových investorů, kteří si zakoupili dluhopisy HELSKE.

Pro věřitele znamená výše uvedené jediné – pokud mají zájem dostat alespoň část svých peněz zpět, musí své pohledávky do insolvenčního řízení přihlásit. K pozdě přihlášené či vůbec nepřihlášené pohledávce se totiž v insolvenčním řízení nepřihlíží.

Advokátní kancelář ARROWS má se zastupováním vlastníků tzv. prašivých dluhopisů bohaté zkušenosti a aktuálně například úspěšně zastupuje téměř 600 vlastníků dluhopisů v insolvenčních řízeních skupiny C2H Michala Mičky.

Pokud patříte mezi vlastníky dluhopisů společnosti HELSKE SUSTAINED a.s. a máte zájem o více informací a předložení nabídky našich právních služeb, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese koubek@arws.cz.

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o: