Tisková zpráva: ARROWS posiluje oblast daň. práva

4.9.2018

Advokátní kancelář pražské poradenské skupiny Arrows advisory group posiluje o advokátku Hanu Erbsovou. Ta se zároveň stává jejím hlavním specialistou na daňové právo. Do Arrows tato zkušená daňová specialistka přichází ze společnosti Deloitte. Ve své praxi se zaměřuje na poradenství klientům ve všech záležitostech, které se týkají daní, od kontrol finančních úřadů až po navazující soudní řízení. Věnuje se také daňovým a právním otázkám souvisejícím s kryptoměnami.

V naší pražské kanceláři bude mít díky své vysoké daňové expertize na starosti práci na nejsložitějších daňových kauzách a doplní i náš trestní tým. Dojde tak k propojení daňové oblasti a trestního práva, což považujeme za logický krok,“ říká Pavel Staněk, řídící partner advokátní kanceláře.

Hana Erbsová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V minulosti působila v předních poradenských společnostech a ve finanční správě, kde na stážích v Německu, Belgii, Nizozemsku, Švédsku a Portugalsku získala cenné mezinárodní zkušenosti. Hovoří plynně anglicky a pasivně ovládá polštinu.

 

O Arrows advokátní kancelář

 

Arrows advokátní kancelář je součástí poradenské skupiny Arrows advisory group, která pro své klienty zajišťuje právní služby, daňové a účetní poradenství a další konzultační služby. V její pražské kanceláři a na dalších devíti pobočkách po celé ČR aktuálně působí 60 právníků. V rámci sítě Arrows legal network pak společnost ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytuje právní servis v celém regionu střední a východní Evropy.

 

Kontakt pro média:

Jakub Dohnal

advokát a partner Arrows advisory group

Mobil: 608 566 224

E-mail: dohnal@arws.cz

Chcete vědět víc?