Tisková zpráva: ARROWS rozšiřují marketingový tým

15.11.2018

Praha 16. listopadu - Poradenská skupina ARROWS, konkrétně ARROWS advokátní kancelář s.r.o., posiluje o Margaritu Kinskou, která nastupuje do marketingového týmu na pozici Relationship Marketing Manager a stává se tak hlavním kontaktem pro vnější vztahy a propagaci.

Margarita Kinská, specialistka pro partnerskou spolupráci a marketing, přichází do ARROWS advokátní kanceláře se zkušeností z firem jako Microsoft nebo AVG, ale také veřejného sektoru. V rámci své role má odpovědnost za propagaci, udržování externích vztahů kanceláře, rozvoj ARROWS Akademie, klasický business development, Co-Marketing a správu partnerských kanálů.

 

Oblast IT se mi neopouštěla lehce a také tomu tak zcela nebude. Právní prostředí je pro mě velkou výzvou, má jiná pravidla hry, odlišné účastníky a dynamiku. Zvolila jsem si zázemí advokátní kanceláře, která přistupuje ke své práci nejen profesionálně, ale především inovativně. Je to pro mě, z osobního hlediska, velice důležitý aspekt. Máme před sebou řádu zajímavých projektů. Budeme pracovat na specializovaných platformách rizikapolitika.cz a ulpu.cz. Kromě zlepšení povědomí o naší existenci na trhu a nových spokojených klientů chceme posunout tradiční vnímání právních služeb do éry digitálního světa a chování v něm. Velké cíle, hodně práce“. Dodává Margarita Kinská, Relationship Marketing Manager.

 

 „Hluboce si vážíme našich klientů, jsou pro nás klíčoví. Alokace speciálně určené síly, která se bude dodatečně věnovat stávajícím a potenciálním klientům, odborným partnerům a médiím, se jeví logickým krokem. Pevně věřím, že nástup nové kolegyně zaručí výraznou personalizaci. Tedy dimenzi přístupu k zákazníkovi, kterou bychom se chtěli na trhu odlišovat“, říká Jakub Dohnal, zakládající partner advokátní kanceláře.

 

Margarita Kinská vystudovala diplomacii a politický marketing na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. V minulosti působila v předních IT společnostech a veřejných institucích. Absolvovala studijní stáž v Belgii a získala cenné mezinárodní zkušenosti během jazykového studia v Torontu a mnohaletého pobytu v Moskvě. Hovoří plynně anglicky, rusky a španělsky.

 

Kontakt pro media:

Margarita Kinska, Relationship Marketing Manager, t: 606 452 012, e: kinska@arws.cz

 

Chcete vědět víc?