Tisková zpráva: Jakub Pártl posiluje tým Arrows

1.10.2018

ARROWS advokátní kancelář, jedna z největších advokátních kanceláří v České republice, posiluje o advokáta Mgr. Jakuba Pártla, LL. M.. Ten se bude specializovat především na fúze a akvizice, korporátní právo, smluvní agendu a start-up projekty. Do ARROWS přichází z advokátní kanceláře Kocián, Šolc, Balaštík. Ve své praxi se mimo jiné zaměřuje na poradenství klientům se strukturováním transakcí, vedení právních prověrek, vyjednávání transakční dokumentace a zajišťování úspěšného dokončení a uzavření transakcí tuzemských i zahraničních.

Mgr. Jakub Pártl, LL. M. je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, vystudoval také politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a exceloval i na univerzitách v Amsterdamu, kde absolvoval s vyznamenáním obor Law, Markets and Behavior. I tam se v diplomové práci zaměřil na svou specializaci fúze a akvizice, když se zabýval úpravou prohlášení a ujištění v SPA podle českého a anglického práva. 

V minulosti působil i v zahraničí v KPMG Law (Německo) či na Université de Nantes (Francie). Hovoří plynně anglicky a pasivně ovládá francouzštinu.

O společnosti

ARROWS advokátní kancelář je trvale rostoucí poradenská společnost poskytující vysoce expertní a probyznysově zaměřené právní poradenství v České republice a Evropě. V současné době je dle počtu právníků zapsaných u ČAK jednou z výrazně největších advokátních kanceláří v České republice.  ARROWS advokátní kancelář je součástí poradenské skupiny ARROWS advisory group, která pro své klienty zajišťuje právní služby, daňové a účetní poradenství a další konzultační služby. V jejich pobočkách po celé ČR aktuálně působí přes 60 právníků. V rámci sítě ARROWS legal network pak společnost ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi poskytuje právní servis v celém regionu střední a východní Evropy. Na mezinárodní úrovni je společnost propojena s advokátními kancelářemi na Slovensku, v Rakousku, Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Švýcarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Řecku a na Ukrajině. Kancelář byla meziročně oceněna v Právnické firmě roku v letech 2015, 2016 a 2017.

Bližší informace naleznete na arws.cz

Kontakt pro média:

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

advokát a partner ARROWS advisory group

Mobil: 608 566 224

E-mail: dohnal@arws.cz

Chcete vědět víc?