Tisková zpráva: Posilujeme tým zdrav. práva

29.7.2018

ARROWS advokátní kancelář s.r.o. patřící do poradenské skupiny ARROWS advisory group, rozšiřuje tým o Mgr. Michaela Kolihu, advokáta a specialistu na farmaceutické a zdravotnické právo.

 

Nabízí dlouholeté zkušenosti

 

V průběhu své kariéry Mgr. Michael Koliha zastupoval klienty v řízeních před Státním ústavem pro kontrolu léčiv, Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, ale i před soudy ve sporech o náhradu škody na zdraví. Svým klientům také radí v oblasti reklamy na léčiva a farmaceutické produkty.

 

Není mu cizí ani oblast práva obchodních korporací, a to zejména akvizice či prodej obchodních podílů, analýza nebo úprava jakékoli obchodní smlouvy.

 

Praxe v zahraničí

 

Mgr. Michael Koliha sbíral praktické zkušenosti v oboru zdravotnického práva a zastupování zdravotnických zařízení v řízeních na ochranu hospodářské soutěže i v USA, během své stáže v advokátní kanceláři Zumpano, Patricios a Winker P.A., v Miami.

 

Tým specialistů

 

V týmu do kterého nově nastoupil Mgr. Michael Koliha, který mohou klienti vidět na www.arws.cz, je kromě dalších i JUDr. Pavel Staněk, Mgr. Lukáš Fiedler, Mgr. Zuzana Sůvová a Mgr. Bc. Štefan Rehák.

 

Kontakt pro media:

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., advokát - partner, t: 608 566 224, e: dohnal@arws.cz

 

 

 

Chcete vědět víc?