Vojtěch Sucharda byl jmenován hlavou Legal Practise Group v rámci skupiny ETL Global

22.11.2022

Tisková zpráva, Praha 22. 11. 2022

Advokát Vojtěch Sucharda, nový Head of Legal Practise Group, bude koordinovat součinnost desítek advokátních kanceláří v rámci skupiny ETL Global z pražského Smíchova.

V nové roli se chce Vojtěch Sucharda zaměřit na posílení komunikace a mezinárodní sdílení know-how mezi advokáty s cílem nabídnout klientům s mezinárodním přesahem kvalitní a efektivní pomoc v zahraničí prostřednictvím unikátního softwarového řešení. To vše za dostupnou cenu. Pro klienty se tím vytváří cenově efektivní řešení.

“Pro klienty je řízení právních záležitostí v zahraničí často velký problém. I v rodné zemi je komunikace s právníkem leckdy složitá, ale v cizím jazyce a s jinou právní kulturou je to pro laika téměř neřešitelný problém. Naše vlastní softwarové řešení anywhere.legal má za cíl klientovi ušetřit čas, peníze i problémy. Stačí napsat jednu větu, o zbytek se postaráme,” říká Vojtěch Sucharda, partner advokátní kancelář Arrows.

Od roku 2017 budoval Vojtěch Sucharda síť mezinárodních kanceláří Arrows International, která aktuálně zajišťuje kvalitní právní servis ve více než 70 zemích světa. Letos v dubnu například pořádala byznysovou akci, které se zúčastnilo více než 250 advokátů z 25 zemí.

Celý projekt je unikátní v tom, že umožňuje obsluhu mezinárodních záležitostí jak v Praze, tak i v dalších městech v ČR, kde kancelář působí. Tedy Olomouci, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

na fotografii: Mgr. Vojtěch Sucharda

 

Kontakt pro média:

Veronika Sečková 
M: +420 778 965 190
E: seckova@arws.cz

 

 

 

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o: