Vzor žádosti podnikatele o náhradu škody - koronavirus 2020

19.3.2020

V souvislosti s aktuální krizovou situací, která způsobuje všem segmentům podnikání nemalé ztráty, pravidelně aktualizujeme informace a poznatky, které souvisí s možnou odpovědností státu fyzickým i právnickým osobám za škodu způsobenou krizovými opatření.

Škody, za které může stát podle krizového zákona odpovídat, se postupně sčítají a v dohledné době lze očekávat uplatňování prvních nároků.

Abychom (nejen) podnikatelské veřejnosti situaci ulehčili, připravili jsme pro Vás vzor strukturovaného podání, prostřednictvím kterého lze nárok po státu uplatnit, volně ke stažení zde.

Je potřeba myslet na to, že každý případ bude individuální a okolnosti, ze kterých bude nárok v konkrétních situacích vycházet, se budou případ od případu lišit.

V ARROWS jsme připraveni Vám na základě Vaší situace poradit. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme dotazník k vyplnění, na základě kterého posoudíme Vaše možnosti.

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o:

Řešíte stejný problém?
Kontaktujte nás
Mgr. Oliver Uraz

advokát

Jako advokát se specializuji na oblast sporů a uplatňování nároků, ze smluv i ze specifických oblastí směnek a autorského práva. Poradím v celé oblasti insolvencí a exekucí. Dále se intenzivně zabývám obhajobou v trestních věcech i zastupováním poškozených a obětí trestních činů. Rád s Vámi Váš případ proberu osobně.
 

Mgr. Oliver Uraz