Zákon o realitním zprostředkovaní 2020

11.12.2019

Zákon o realitním zprostředkování schválil senát a má začít platit v roce 2020. Jako advokátní kancelář, která dělá měsíčně stovky realitních obchodů Vám přinášíme zdarma zásadní informace.

Na začátku roku 2020 začne platit nový zákon pro realitní kanceláře - Zákon o realitním zprostředkování, který schválil dnes Senát a čeká na podpis prezidenta. Zákon přináší pro realitní kanceláře a realitní makléře nové povinnosti, při jejichž nesplnění může být uložena sankce v desítkách až stovkách tisíc korun.

Dle zákona proběhnou změny primárně v oblasti advokátních úschov a povinných kvalifikacích makléřů. Nutno také zmínit nové požadavky realitních smluv a také sankční odpovědnost makléřů dle zákona o realitním zprostředkování. Advokátní kancelář ARROWS se na realitní kanceláře specializuje a je připravena Vám s přípravami pomoci tak, abyste splnili povinnosti realitních kanceláří a realitních makléřů dle nového Zákona o realitním zprostředkování.

Poskládali jsme zkušený tým advokátů, který s pomocí efektivních procesů a moderního software pomáhá makléřům a realitním kancelářím excelovat. Jsme připraveni na nový realitní zákon.

Chápeme, že pro většinu realitních makléřů jsou prioritami svoboda, čas a peníze a tomu jsme přizpůsobili naše služby. Makléři na nás můžou předat právo a věnovat se obchodu. Rozumíme tomu, že rychlost by měla být synonymem obchodu a proto většinu požadavku vyřizujeme do druhého pracovního dne a to z ceny, které Vás překvapí vše v souladu s novým realitním zákonem.

Zákon o realitním zprostředkování - poradenství

Čtěte také:

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o:

70+
zemí světa

60+
poradců

15+
let zkušeností na trhu