Založení společnosti do 24 hodin

24.5.2016

Naše advokátní kancelář v rámci unikátního know how dokáže velmi zrychlit založení Vaší obchodní společnosti. S.r.o. umíme založit i do 24 hodin od podpisu smlouvy. To znamená, že už druhý den Váš business oficiálně funguje. Nemusíte navíc ani nikam chodit. Po podpisu plné moci zařídíme veškeré záležitosti za Vás a výpis z obchodního rejstříku můžete mít už druhý den!

 

Potřebujeme od Vás pouze: 1) obchodní jméno Vaší nové společnosti 2) údaje o společnících, které si u Vás vyžádáme 3) podpis plné moci v naší kanceláři, abychom mohli ověřit Váš podpis 4) zaplacení základního kapitálu, abychom jej mohli předat bance Obstaráme za Vás: - administrativu založení společnosti - nutnou notářskou součinnost - založení účtu pro základní kapitál - registraci u živnostenského úřadu - veškeré další dohodnuté kroky (např. sídlo společnosti, právní služby, atp.)

 

Pro založení společnosti v Hradci Králové volejte 608 484 843 - Mgr. Lukáš Slanina Pro založení společnosti v Olomouci volejte 608 566 224 - JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.