advokátní kancelář

DOPRAVCI

Potřebujete právníky pro dopravní společnost?

Naše advokátní kancelář pro klienty řeší právní a daňové poradenství při podnikání dopravců. Od dopravních a přepravních podmínek po vymáhání pohledávek. Řešíme kompletní právní a daňový servis včetně veřejnoprávních smluv a dotačního poradenství. 

Mezi naše klienty patří např. společnosti skupiny ARRIVA a mnoho kamionových dopravců. Mámte tedy zkušenosti z přepravního práva i mezinárodních přepravních dohod (CRM).

Advokátní kancelář, která pomůže i s dalšími věcmi?

Provádíme právní stanoviska z oblasti pracovního práva řidičů a odborů. Řešíme spory ze ztrát zásilek a opožděné přepravy zboží. Velkou agendou je samozřejmě realizace a poradenství v oblastí veřejných zakázek při zajišťovaní dopravní obslužnosti, či pořizování dopravních prostředků. V této oblasti jsme pracovali pro dopravní podniky, municipality i dodavatele autobusů.

A navíc právníky, kteří pomohou i v zahraničí?

Dávno už neplatí, že si právník vystačí jen s právním řádem ČR a u přepravy to platí obzvlášť. Mnoho našich případů má mezinárodní prvek a v této oblasti využíváme naši vlastní mezinárodní síť ARROW international a kolegy z ETL Global, jejíž jsme součástí.

Bude nám ctí, pokud vám budeme moci předložit cenovou nabídku.

 

Zaujali jsme Vás?
Kontakt