advokátní kancelář

E-commerce

Hledáte E-commerce právníky?

 
Tak to jste na správné adrese. Naši advokáti jsou odborníci v oblasti práva elektronického obchodu a poskytují v této oblasti komplexní poradenství. Pomáhali jsme se založením několika e-shopů, několik jich prodávali a o dost z nich se komplexně starali. Rádi vám předáme i zkušenosti z našich vlastních projektů. 
 

Zakládáte e-shop?

Naši právníci vám pomohou vybrat vhodný typ společnosti, vypracují potřebné dokumenty a pomohou s registrací společnosti u příslušných úřadů. Pokud podnikáte ve více lidech, sepíšeme vám SHA (shareholder agreement), abyste si na začátek podnikání dali jasná pravidla. Korporátního právo je naše specialita.

Potřebujete ochránit nápad?

Je jasné, že pokud chcete chránit Váš e-commerce projekt, musíte vědět jak na to. V rámci práva duševního vlastnictví se postaráme o to, že s partnery uzavřete řádné NDA (dohodu o mlčenlivosti), zaregistrujeme a hlídáme ochranné známky a nastavujeme licenční smlouvy s obchodními partnery. Pokud chcete provozovat frenšízovou síť, tak s tím vám také rádi pomůžeme.

Smlouvy pro e-commerce

Můžeme vám pomoci s vypracováním obchodních podmínek, zpracováním smluv nebo řešením sporů se zákazníky. Ono to spolu vše souvisí, pokud máte dobré smlouvy a obchodní podmínky, pak máte méně problémů.

Legislativní změny sledujeme za vás v rámci pravidelného legal monitoringu.

Samozřejmě vám pomůžeme při vyjednávání a tvorbě smluv, které se budou týkat Vašich skladů a veškerých dodavatelů. Pomůžeme Vám se smlouvami se zahraničními partnery, protože působíme celosvětově.

Chystáte expanzi do zahraničí? Jako single point of contract vám budeme koordinovat právní poradenství po celé Evropě.

Jsme specialisté na pracovní právo. Pohlídáme, že budete mít správně smlouvy s Vašimi zaměstnanci a contractory. 

Jak na GDPR a mailingy?

Naši právníci na ochranu osobních údajů a GDPR vám poradí, jak správně pracovat s osobními údaji Vašich zákazníků. Pomůžeme vám s nastavení pravidel pro sběr mailových kontaktů a také Vás případně zastoupíme před Úřadem pro ochranu osobních údajů, pokud vám přijde kontrola.

Pomoc s úřady a kontrolami

Pokud se ocitnete před obchodní inspekcí, nebo u vás bude jakákoli kontrola, můžeme vám poskytnout právní pomoc a zastoupení ve všech stupních řízení. Je to pro nás denní chleba, primárně v oblasti inspekce práce, řešili jsme ale i potravinářskou inspekci, hygienu a další tipy úřadů. Narozdíl od nás vy nemusíte vědět, že se to vše řídí předpisy o kontrolách. My je známe, vy podnikáte.

Dokážeme vám poradit, jak postupovat a co dělat, abyste plnili všechny zákonné požadavky a zároveň chránili své podnikání.

Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace.
 
 
Zaujali jsme Vás?
Kontakt