advokátní kancelář

IMPLEMENTACE UMĚLÉ INTELIGENCE (AI)

Umělá inteligence v souladu s právními předpisy

Hledáte obecnou, právní nebo technickou podporu pro zavádění umělé inteligence (AI) do Vaší společnosti nebo instituce? Zavedli jsme AI do tak tradičného prostředí jako je advokacie a poradenství. Pomůžeme tedy i Vám!

Ve spojení s našimi technologickými partnery se intenzivně zabýváme fenoménem, který aktuálně mění svět. Naši odborníci jsou připraveni pomoci jak v oblasti implementace, tak kybernetické bezpečnosti a veškerých navazujících procesů.

Naším unikátem je, že sami umělou inteligenci používáme a dbáme na soulad používání s právními předpisy. Nechcete se vystavovat riziku pokut? Velmi rádi se s vámi nezávazně sejdeme. 

Umělou inteligenci jsme školili pro:

 • Komora daňových poradců ČR
 • Komora daňových poradců SR
 • Hospodářská komora ČR
 • Česká národní banka
 • Česká bankovní asociace
 • Právní oddělení českých drah
 • Obce a kraje

Psali o nás na Czechcrunch

Právní AI komando. Advokáti z Arrows učí konzervativní odvětví efektivně využívat umělou inteligenci

Školíme a sdílíme naše know-how o umělé inteligenci

V roce 2023 jsme provedli desítky školení umělé inteligence pro naše klienty, obchodní komory, veřejné instituce i veřejnou správu. Dokonce jsme školili banky a daňové poradce. Tímhle tématem žijeme, jsme si vědomi jeho rizik a právě propojení tradice a inovace nabízí našim klientům velmi praktický pohled na jejich činnost a možnosti užití umělé inteligence

Nabízíme školení určené pro všechny, kdo chtějí efektivně a v souladu se zákony využívat umělou inteligenci, konkrétně ChatGPT, ve své práci nebo podnikání. Naše kurzy jsou pečlivě navrženy tak, aby pokrývaly jak praktické dovednosti s ChatGPT, tak hloubkové pochopení právních aspektů spojených s jejím využitím. 

Praktická část školení se zaměřuje na konkrétní dovednosti a postupy potřebné pro efektivní práci s ChatGPT. Právní část pak poskytuje hloubkové znalosti o autorských právech, odpovědnosti za výsledky generované ChatGPT a dalších relevantních právních otázkách.

Jsme autory publikací:

 • Nástroje AI ve veřejné správě
 • Používání umělé inteligence v poradenství

(na fotografii AI tým advokátní kanceláře ARROWS)

Pomáháme s implementací AI

Naše kancelář strávila několik let vyhledáváním vhodných technologických partnerů, díky nimž jsme mohli začí používat vlastní interní chatboty, vytěžování faktur, či automatické zpracování dokumentů. Našli jsme způsoby použití, které mají smysl v poradenství, ale máme i informace, které jsou použitelné v jakémkoli podnikání.

Na naší cestě umělé inteligence jsme našli vhodné dodavatele pro vaše vlastní firemní řešení a velmi rádi se s vámi o naše know-how podělíme. Tohle téma nás baví, proto se velmi rádi sejdeme na nezávazné kávě.

Moc rádi vám připravíme procesní mapy s možnostmi implementace AI a doporučíme vhodné postupy.

S čím Vám dále pomůžeme:

 • Školení a podpora: Nabízíme školení a podporu pro efektivní práci s AI technologiemi. Ukážeme vám, co používáme v ARROWS a co používají naši partneři.
 • Právní poradenství: Poskytujeme právní poradenství týkající se zavádění AI, včetně právních požadavků a regulací. Interní směrnice, firemní politiky, posouzení vlivu na chod společnosti a možná rizika.
 • Analýza procesů: Provádíme analýzu vašich firemních procesů a identifikujeme příležitosti pro implementaci AI.Toto jsme provedli například u našeho klienta T. S. Bohemia, předního českého internetového obchodníka s elektronikou.
 • Ochrana osobních údajů: Pomáháme zajistit soulad s předpisy o ochraně osobních údajů při využívání AI. v GDPR jsme jako doma.
 • Smluvní dokumentace AI projektů: Pomáháme při sestavování smluv a dohod týkajících se AI projektů a startupů. Radíme se základními UX otázkami z pohledu tradiční firmy. Zvláště relevantní obzvláště u chatbotů.

Nechcete probrat možnosti spolupráce na nezávazné kávě? Napište nám na hucikova@arws.cz

Využijte sílu AI a získejte výhodu na trhu s naší podporou!

Umělá inteligence je naším klíčovým tématem, pomáháme s ní našim klientům a velmi rádi probereme možnosti spolupráce i s vámi. Model je vemi často podobný:

Přečtěte si naše články:

Napsali jsme:

Zaujali jsme Vás?
Kontakt