advokátní kancelář

Kapitálové trhy

Hledáte pomoc s působením na kapitálovém trhu a regulací kryptoměn?

Poradíme Vám ohledně regulace kapitálových trhů a zajistíme emise cenných papírů. Pomůžeme ve všech oblastech kryptoměn, od navržení právního rámce pro Initial Coin Offering (ICO), přes poskytování právních služeb kryptosměnárnám, až po zastupování ve sporech při vymáhání pohledávek v Bitcoinech a dalších kryptoměnách. Obrátit se na nás můžete i ohledně projektů založených na technologii Blockchain či Smart Contracts.

Pohybujete se ve světě kapitálových trhů a nejste si jistí? 

Naši specialisté v oboru práva kapitálových trhů asistují obchodním společnostem s cennými papíry, fondům kolektivního investování či jiným subjektům kapitálových trhů v celé škále právní problematiky kapitálových trhů a kolektivního investování.

Pokud patříte mezi emitenty cenných papírů, najdete u nás komplexní právní poradenství týkající se příprav prospektu cenných papírů, emisních podmínek a další dokumentace spojené s emisí cenných papírů, včetně zastupování před ČNB.

Jste-li obchodníci s cennými papíry, anebo poskytujete další finanční služby, oceníte naše pečlivé právní poradenství týkající regulatorních aspektů podnikání či přípravy vzorové smluvní dokumentace a interních předpisů. 

Ať už řešíte v oblasti kapitálových trhů cokoli, náš tým specializovaných odborníků je připraven Vám podat pomocnou ruku. Najdete
u nás asistenci, která zohledňuje i
související předpisy mimo oblast práva kapitálových trhů, zejména opatření proti praní špinavých peněz (AML), související problematiku daňového práva, či ochranu osobních údajů (GDPR). 

Pomoc u nás najdou obchodníci i zprostředkovatelé.

Pomůžeme Vám v zastupování ve sporech s klienty, ať už na kapitálovém trhu figurujete jako obchodníci nebo zprostředkovatelé. Poradíme i v případech smluvně zvoleného práva jiného státu pro posouzení takového smluvního vztahu, máme zkušenost s asistencí našim klientům v rozsahu posouzení platnosti takového ujednání o volbě práva.

Řešení záležitostí s mezinárodním přesahem je pro nás denní chléb a spolupracující poradce máme v několika evropských zemích a obrátit se na nás tak můžete i s problémy světového rázu.

Jaké právní služby v oblasti kapitálových trhů poskytujeme?

  • Příprava prospektu cenných papírů, emisních podmínek a další dokumentace spojené s emisí cenných papírů, zastupování klienta před ČNB;
  • Zajišťování evropského passportu či licence;
  • Právní poradenství ohledně regulace poskytování investičních a jiných finančních služeb, včetně zastupování u regulatorních orgánů a komunikace s nimi;
  • Příprava smluvní dokumentace dle vzorů ISDA a EFET;
  • Zastupování ve sporech s klienty včetně sporů rozhodovaných rozhodčím soudem. 
Zaujali jsme Vás?
Kontakt