advokátní kancelář

Právní poradenství ve světě

Chcete pomoct s expanzí do zahraničí?

Naše advokátní kancelář pro klienty koordinuje poskytování služeb v Evropě a ve světě. Pokud máte podnikatelský nápad v jakékoli oblasti, nebo už dlouhodobě v zahraničí působíte, velmi rádi budeme Vaší právní spojkou. Našim klientů poskytujeme právní služby v zahraničí prostřednictvím spolupracujících advokátních kanceláří v rámcí sítě ETL global network a ARROWS international.

Pomáháme zachovávat respekt k zahraničních klientů. Práci u nás rozdělujeme do specializovaných týmů a na Vaši poptávku zareagujeme do 24 hodin.

Zajišťujeme monitoring aktuální legislativy v Evropě a ve světě a realizaci veškerých právních opatření. ARROWS je pro klienty "legal single point of contract". Naši právníci se zabývají mezinárodním vymáháním pohledávek, soudními spory i korporátními záležitostmi. Umíme vám pomoci s mezinárodním pracovním právem a veškerou agendou, která se týká Vašeho podnikání.

(na fotografii tým International advokátní kanceláře ARROWS)

Hledáte německy mluvící právníky?

ARROWS má silné napojení na region DACH a několik Německy mluvících advokátů. Touto agendou se zabývají primárně advokáti Jiří Halaburt a Petr Valent. S ohledem na skutečnost, že máme Německy mluvícího majoritního společníka, zakládáme si na našich schopnostech pomoci vám v Německy mluvících zemích.

Právní služby jsme poskytovali po celém světě a mezinárodní působení pokládáme za samozřejmost.

Pomáháme importérům i exportérům nejen v následujících oblastech:

 

 

Zaujali jsme Vás?
Kontakt