advokátní kancelář

REALITNÍ KANCELÁŘE

Potřebujete realitní smlouvy do 24 hodin?

Dobrý den, vítejte na stránkách specialistů na právní servis pro realitní kancleláře! Jsme rádi, že vás tu máme, rádi se vám představíme a pokud se na konci rozhodnete, že byste chtěli nezávaznou konzultaci, bude nám ctí.

Jsme advokátní kancelář úzce zaměřená na realitní smlouvy, úschovy a smluvní dokumentaci. Píšeme smlouvy a provádíme advokátní úschovy. Jelikož máme velký tým advokátní kanceláře, umíme realitní  smlouvy do 24 hodin. Implementujeme zákonné změny do realitních smluv a školíme makléře.

Pravidelně převádíme domy v hodnotách několika desítek milionů korun, ale samozřejmě vypracováváme i smlouvy na byty za dostupné ceny. Samozřejmostí je oblast Due diligence (prověření nabývacích titulů a právních vztahů k nemovitostem) a transakční poradenství (způsob převodu, sepis listin).

Jelikož máme velký tým advokátní kanceláře, umíme realitní  smlouvy nadstandardně rychle. Implementujeme zákonné změny do realitních smluv a školíme makléře. To vše dle nového Zákona o realitním zprostředkování.

Hledáte právní servis pro realitní makléře?

Naše advokátní kancelář pro makléře zajišťuje:

 • balíčky k obchodům - kupní smlouvy, advokátní úschova, zajištění podpisu smluv
 • smlouvy s klienty - zprostředkovatelská smlouva, rezervační smlouva atd.
 • příprava vzoru smluv dle realitního zákona
 • právní podporu makléřům
 • online sledování stavu advokátních úschov

Pomůže vám právní servis pro realitní kanceláře?

Advokátní kancelář ARROWS vám pomůže s:

 • balíčky k obchodům - kupní smlouvy, advokátní úschova, zajištění podpisu smluv
 • smlouvy s klienty - zprostředkovatelská smlouva, rezervační smlouva atd.
 • smlouvy s makléři - smlouva o spolupráci, fenšízová smlouva atd.
 • příprava vzoru smluv dle realitního zákona
 • právní podpora makléřům
 • kompletní korporátní podpora společnostem

Hledáte silného partnera na Vaší straně?

Naše advokátní kancelář je pojištěna pro případ odpovědnosti za škodu na částku 500.000.000,- Kč a pro případy větších projektů se připojišťujeme. Spoléháme ale především na naše mnohaleté zkušenosti v oblasti realitního poradenství.

Bezpečné advokátní úschovy a podpisová místa po celé ČR?

Naší konkurenční předností je síť podpisových míst po celé republice, proto jsme schopni zajistit jednotný transakční standard po celé ČR pro sítě realitních kanceláří.

Chceme, aby advokátní úschova byla pro klienty bezpečná, transparentní a moderní. Nejlepší nám přišlo, dát klientům možnost on-line náhledu na stav jejich úschovního účtu a tím přímou kontrolu na jejich penězi. Provozujeme službu mojeuschova.cz, která umožňuje klientům vidět vždy v reálném čase stav jejich advokátní úschovy.

Odkazy na zajímavé články:

Zaujali jsme Vás?
Kontakt