advokátní kancelář

REALITNÍ KANCELÁŘE

Právní a daňové služby pro realitní kanceláře

Jsme advokátní kancelář na realitní smlouvy, úschovy a smluvní dokumentaci. Jelikož máme velký tým advokátní kanceláře, umíme realitní  smlouvy do 24 hodin. Implementujeme zákonné změny do realitních smluv a školíme makléře. 

Převáděli jsme domy a pozemky v hodnotách několika desítek milionů korun, ale samozřejmě vypracováváme i smlouvy na byty za dostupné ceny. Samozřejmostí je oblast Due diligence (prověření nabývacích titulů a právních vztahů k nemovitostem) a transakční poradenství (způsob převodu, sepis listin).

Rychle, kvalitně, zodpovědně

Naše advokátní kancelář je pojištěna pro případ odpovědnosti za škodu na částku 350.000.000,- Kč a pro případy větších projektů se připojišťujeme. Spoléháme ale především na naše mnohaleté zkušenosti v oblasti realitního poradenství.

Pro naše klienty z řad realitních kanceláří máme vlastní aplikaci pro sledování stavu realitních úschov.

Naší konkurenční předností je síť podpisových míst po celé republice, proto jsme schopni zajistit jednotný transakční standard po celé ČR pro sítě realitních kanceláří.

Pro naše klienty z řad realitních kanceláří jsme navíc připravili vlastní aplikaci pro sledování stavu advokátní úschovy s dálkovým přístupem.

Zaujali jsme Vás?
Kontakt