Advokátní kancelář ARROWS
Brno

Potřebujete v Brně a Evropě pomoct s právem? Tak jste tady správně! ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je součástí ARROWS advisory group, která pro klienty řeší právní služby, daňové poradenství a další konzultační služby.

Působíme ve více než 70 zemích celého světa v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě. V rámci celé ČR jsme jedna z největších poradenských firem vůbec.

Jsme unikátní tím, že poskytujeme komplexní rozsah právních, daňových a účetních služeb pod jednou střechou. Od roku 2015 jsme  pravidelně ocenění v soutěži Právnická firma roku.

Pokud hledáte někoho na řešení opravdu složitých problémů, pak nám bude ctí, pokud oslovíte advokátní kancelář ARROWS.

Advokátní kancelář Brno

Naši pobočku najdete i v Brně. Tato kancelář se primárně zaměřuje na realitní právo a poskytování komplexních služeb v oblasti realitních případů. Pokud hledáte odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti s realitními transakcemi, právními aspekty vlastnictví nemovitostí, vyjednáváním smluv a řešením sporů, obraťte se na nás. 

Celkově máme přes sto právníků, advokátů, účetních a daňových poradců. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma.

Pokud máte zájem o konzultace nebo potřebujete právní pomoc v realitních záležitostech, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se, že Vám můžeme poskytnout naše služby také v Brně.