Hoang Anh Ngo

Hoang Anh Ngo
Chief Operating Officer Arrows Tax & Accounting, účetní konzultant

V ARROWS tax&accounting, s.r.o. působím na pozici COO – Chief Operating Officer a účetní konzultant.

Před příchodem do ARROWS jsem se dlouhodobě starala o zákaznický servis, který mě naučil, jak se dívat na věc pohledem klienta a nejlépe poskytovat služby k dosažení oboustranné spokojenosti.

Na základě mých předchozích zkušeností se zabývám komplexní správou administrativních, provozních a organizačních záležitosti. V úzké spolupráci s partnery našeho oddělení zajišťuji základní podporu celého týmu, a to včetně naplnění individuálních potřeb pro efektivní práci.

Dále se zaměřuji na vedení daňové evidence fyzických osob a spravování účetnictví podnikatelským subjektům, kteří díky správně zpracovaným číslům úspěšně řídí své firmy. V návaznosti na to, pomáhám s tvořením a odesíláním daňových přiznání, jako například k DPH či dani z příjmů. V neposlední řadě připravuji podklady pro pravidelný reporting účetnictví.

První zkušenosti s účetnictvím jsem získala během studia na Obchodní akademii, obor ekonomické lyceum. Nyní pokračuji v rozšiřování znalostí a dovedností studiem bakalářského oboru Zdanění a daňová politika na Vysoké škole ekonomické v Praze. Kromě toho mluvím plynule vícero jazyky, konkrétně: česky, anglicky, vietnamsky a polsky. V rámci svého studia se také snažím zdokonalovat v němčině.