Libor Špunda

Libor Špunda
konzultant, partner

Libor Špunda v roce 2008 začal spolupracovat s jednou z největších pojišťoven v ČR jako výhradní pojišťovací agent se specializací na SME a průmysl. Vypracoval se do nejvyšší pozice obchodního specialisty a stal se členem business clubu.

Vzhledem k tomu, že chce svým klientům nabízet vždy to nejlepší, rozhodl se v roce 2013 udělat krok k lepší službám a rozšířit nabídku pro své klienty. Založil pojišťovací makléřskou společnost, v jejímž čele je doposud a stal se členem sítě největšího pojišťovacího makléře se sídlem ve střední a východní Evropě.

Od malička mu charakterové vlastnosti tvořilo sportovní prostředí. Získal zde cit pro týmovou hru, pracovitost, tah na branku a obětování se pro dosažení vysněného cíle. Velký důraz u sebe i svých zaměstnanců klade na odbornost. Neustále se snaží profesně posouvat dále a zachytávat nejmodernější trendy nejen v oblasti pojišťovnictví. Na ČNB je registrován jako pojišťovací makléř a pojišťovací agent.

Ve vztahu ke klientům i svým zaměstnancům se opírá o tyto hodnoty, dobré vztahy, spolehlivost, služby, rozvoj a nadšení.

S klienty je často v kontaktu při kritických situacích. Je jim nejen v těchto chvílích oporou a prakticky neustále k dispozici. Pro klienty připraví pokrytí i velmi atypických rizik, neexistuje pro něj nepojistitelné riziko.

Publikace: