Libor Špunda

Libor Špunda
konzultant, partner

V roce 2008 jsem začal spolupracovat s jednou z největších pojišťoven v ČR jako výhradní pojišťovací agent se specializací na SME a průmysl. Vypracoval jsem se do nejvyšší pozice obchodního specialisty a stal se členem business clubu. 

Vzhledem k tom, že chci svým klientům nabízet vždy to nejlepší, tak jsem se rozhodl v roce 2013 udělat krok k lepší službám a rozšířit nabídku pro své klienty. Založil jsem pojišťovací makléřskou společnost, v jejímž čele jsem doposud a stal se členem sítě největšího pojišťovacího makléře se sídlem ve střední a východní Evropě.

Od malička moje charakterové vlastnosti tvořilo sportovní prostředí. Získal jsem zde cit pro týmovou hru, pracovitost, tah na branku a obětování se pro dosažení vysněného cíle. Velký důraz u sebe i svých zaměstnanců kladu na odbornost. Neustále se snažím profesně posouvat dále a zachytávat nejmodernější trendy nejen v oblasti pojišťovnictví. Na ČNB jsem registrovaný jako pojišťovací makléř a pojišťovací agent.

Ve vztahu ke klientů i svým zaměstnancům se opírám o tyto hodnoty, dobré vztahy, spolehlivost, služba, rozvoj a nadšení. 

S klienty jsem často v kontaktu při kritických situacích. Jsem jim nejen v tyto chvíle oporou a prakticky neustále k dispozici. Pro klienty připravím pokrytí i velmi atypických rizik, neexistuje pro mě nepojistitelné riziko.

Publikace: