Další investiční společnost v insolvenci - řízení s fondem WCA International zahájeno

18.11.2022

Pokud vám dluží společnosti WCA International s.r.o., měli byste zpozornět. Místo vysokého zhodnocení peněz, na které společnost lákala, se dostavil z řad investorů insolvenční návrh. Problémy společnosti, avizované již v dubnu letošního roku, tak vyústily až k podezření ze spáchání trestného činu neoprávněného podnikání.

Společnost směřovala své investice zejména do oblasti startupů, služeb a nemovitostí – asi nejzajímavější byl projekt výroby luxusních švýcarských postelí. Pokud jste i Vy mezi těmi, kteří hledali zhodnocení peněz formou dluhopisů právě společnosti WCA  International s.r.o., ocitli jste se v nepříjemné, ale ne neřešitelné situaci.

Co to pro Vás, jako věřitele, znamená - pokud chcete dostat alespoň část svých peněz zpět, musíte své pohledávky do insolvenčního řízení přihlásit! K pozdě přihlášené či vůbec nepřihlášené pohledávce se totiž v insolvenčním řízení nepřihlíží.

Advokátní kancelář ARROWS má se zastupováním obdobných případech bohaté zkušenosti – již mnohokrát jsme věřitele úspěšně zastupovali a i aktuálně klientům v insolvenčních řízeních pomáháme.   

Pokud patříte mezi věřitele společnosti WCA International s.r.o. a máte zájem o více informací a předložení nabídky našich právních služeb, neváhejte nás kontaktovat – kolega Mgr. Jiří Koubek Vám je plně k dispozici na koubek@arws.cz.

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o:

70+
zemí světa

60+
poradců

15+
let zkušeností na trhu