Společnost SENSE Vital Air v insolvenci

18.11.2022

Pokud vlastníte dluhopisy společnosti SENSE Vital Air, s.r.o., měli byste zpozornět.

Společnost na sebe před pár dny podala insolvenční návrh. Společnost se zabývala výrobou a prodejem filtračního systému Sense Antiviro pro čističky vzduchu. Situace je nepříjemná zejména pro investory, kteří si dluhopisy SENSE Vital Air zakoupili.

Pro věřitele znamená výše uvedené jediné – pokud mají zájem dostat alespoň část svých peněz zpět, musí své pohledávky do insolvenčního řízení přihlásit! K pozdě přihlášené či vůbec nepřihlášené pohledávce se totiž v insolvenčním řízení nepřihlíží.

Advokátní kancelář ARROWS má se zastupováním vlastníků tzv. prašivých dluhopisů bohaté zkušenosti – již několikrát jsme vlastníky dluhopisů úspěšně zastupovali a i aktuálně klientům v insolvenčních řízeních pomáháme.   

Pokud patříte mezi vlastníky dluhopisů společnosti SENSE Vital Air, s.r.o. a máte zájem o více informací a předložení nabídky našich právních služeb, neváhejte nás kontaktovat – kolega Mgr. Jiří Koubek Vám je plně k dispozici na koubek@arws.cz.

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o:

70+
zemí světa

60+
poradců

15+
let zkušeností na trhu