Advokátní kancelář ARROWS České Budějovice

Piano Business Center, Lidická třída 2331/6a, České Budějovice 37001

ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je moderní advokátní kancelář v Českých Budějovicích a člen skupiny ETL global. Jedná se o první mezinárodní advokátní kancelář v Jihočeském kraji, která působí kromě dalších míst v České republice i ve více než 70 zemí celého světa v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě

Poskytneme Vám špičkovou a rychlou službu za dobrou cenu. V daných oblastech se úzce specializujeme, proto jsou naše služby leckdy i levnější než regionální advokáti, jelikož opakované úkony zvládáme rychleji než při generální praxi. 

Pro (nejen) místní podnikatele a soukromé investory jsme vhodnou, rychlejší a cenově dostupnější alternativou pro specializované právní a firemní poradenství oproti zavedenějším pražským advokátním kancelářím.. Poskytujeme služby rovněž živnostníkům a firmám, které tradičně oceňují osobnější přístup a efektivnější spolupráci, tzn. jednoduše, s orientací na výsledek a bez zbytečné administrace.

Skrz ambiciózní tým čítající více než 100 právníků a daňových specialistů v rámci celé České republiky Vám propojíme služby advokátní kanceláře a daňového poradce pod jednou střechou i tam, kde končí specializace regionálních poradců. Chcete mít na své straně silnou mezinárodní společnost s detailní znalostí jihočeského regionu? Pak jste tu správně.

Nabízíme komplexní právní poradenství v českém, evropském i mezinárodním obchodním právu pro tuzemské i zahraniční podnikatele.

Advokátní kancelář ARROWS České Budějovice Vám pomůže v těchto oblastech: