Advokátní kancelář ARROWS České Budějovice

Piano Business Center, Lidická třída 2331/6a, České Budějovice 37001

Jsme ARROWS advokátní kancelář s.r.o. a velmi rádi Vám pomůžeme s Vaším případem. Jsme první mezinárodní advokátní kancelář v Jihočeském kraji, která působí kromě dalších míst v České republice i ve více než 70 zemí celého světa v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě. Na Vaší straně bude stát silný partner.

Pro (nejen) místní podnikatele a soukromé investory jsme vhodnou, rychlejší a cenově dostupnější alternativou pro specializované právní a firemní poradenství oproti zavedenějším pražským advokátním kancelářím. Poskytujeme služby rovněž živnostníkům a firmám, které tradičně oceňují osobnější přístup a efektivnější spolupráci, tzn. jednoduše, s orientací na výsledek a bez zbytečné administrace.

Poskytneme Vám špičkovou a rychlou službu za dobrou cenu. V daných oblastech se úzce specializujeme, proto jsou naše služby leckdy i levnější než regionální advokáti, jelikož opakované úkony zvládáme rychleji než při generální praxi. 

Chcete mít na své straně silnou mezinárodní společnost s detailní znalostí jihočeského regionu? Pak jste tu správně.

Nabízíme komplexní právní poradenství v českém, evropském i mezinárodním obchodním právu pro tuzemské i zahraniční podnikatele. Skrz ambiciózní tým čítající více než 100 právníků a daňových specialistů v rámci celé České republiky Vám propojíme služby advokátní kanceláře a daňového poradce pod jednou střechou i tam, kde končí specializace regionálních poradců.

Advokátní kancelář ARROWS České Budějovice Vám pomůže v těchto oblastech: