Advokátní kancelář ARROWS
Linz

Potřebujete pomoci s právem v Rakousku? ARROWS advokátní kancelář s.r.o. nyní nabízí právní podporu i za hranicemi České republiky, a to díky nově uzavřené dohodě o spolupráci s BEURLE Rechtsanwälte GmbH & Co KG, renomovanou kanceláří v rakouském Linzi. Toto spojení znamená, že můžeme našim klientům poskytnout přístup k špičkovým právním službám přímo na rakouském trhu.

I v Rakousku Vám pomůžeme s širokým spektrem právních oblastí, které zahrnují korporátní právo, fúze a akvizice, energetické právo, insolvence, restrukturalizace a smluvní právo. Kromě toho nabízíme služby v oblastech práva duševního vlastnictví, pracovního práva, soudního řízení, práva nemovitostí a doprava a logistika. Díky těmto specializacím dokážeme efektivně podporovat naše klienty v komplexních právních záležitostech a zajišťovat, že jejich podnikání v Rakousku bude prosperovat.

Ať už jste z Čech nebo ze Slovenska a potřebujete právní služby v Rakousku, neváhejte se na nás obrátit pro konzultaci a odbornou právní pomoc.