ARROWS pomáhá

25.3.2020

Nákup potravin do Domova Sulická

30. 3. 2020 V ARROWS pomáháme těm nejohroženějším i za nouzového stavu. Právě proto naše kolegyně Lucie Melicharová a Renata Pirklová v pátek nakoupily a zavezly plné auto vitamínů do Domova pro osoby se zdravotním postižením Sulická. 

Darování roušek

20. 3. 2020 ARROWS se podařilo i přes akutní nedostatek roušek zakoupit větší množství, které za nás odvezli Libor Špunda a Richard Sokol do Domova pro seniory SeneCura Group, do olomoucké pobočky. Dále roušky předali do LineDance Club Olomouc (spolek vozíčkářů) a dětské roušky společnosti FluPed s.r.o., zabývající se praktickým lékařstvím pro děti a dorost. Všichni obdarovaní neskrývali svou radost, nadšení a zejména překvapení. My jsme nesmírně rádi, že jsme mohli pomoci i v této krizové situaci.

Bezplatná pomoc podnikatelům Hospodářské komory ČR a Okresní hospodářské komory Olomouc

20. 3. 2020 ARROWS poradenská skupina nabízí bezplatnou pomoc podnikatelům Hospodářské komory ČR a Okresní hospodářské komory Olomouc. 

Online právník

Libor Zbořil bojuje za práva českých hokejistů

19. 3. 2020 Jeden z našich partnerů Libor Zbořil bojuje za práva českých hokejistů, a to i v době nouzového stavu. Více se dozvíte v odkazech na rozhovory v médiích. 

Chcete zobrazit celý článek ZDARMA?

Když nám na sebe necháte kontakt, heslo Vám rádi zašleme. K celé databází mají přístup zdarma i naši klienti a je stejné jako heslo k naší veřejné Wi-Fi v zasedacích místnostech.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D
advokát, partner

Zadejte prosím heslo


Chcete heslo zdarma?

Podělte se s námi prosím o: