Mgr. Zuzana Liškařová

Mgr. Zuzana Liškařová
advokátní koncipientka
Mgr. Zuzana Liškařová se v ARROWS ETL Global specializuje zejména na poradenství startupům, a to jak ve fázi začátku podnikání, při postupném růstu a zapojení investorů, tak při konečném exitu či vstupu na burzu. Zuzana je rovněž součástí projektu ARROWS DigiLab. 
 
Dále se zaměřuje na obchodní právo, především právo korporátní a fúze a akvizice. Klientům radí ohledně založení, nákupu či prodeji společností, nastavování vztahů mezi společníky a v souvislosti s další korporátní agendou, která je spojená s fungováním společnosti.
 
Mezi její specializace patří rovněž smluvní agenda i soudní spory. Dále se věnuje oblasti e-commerce spotřebitelskému právu
 
Zuzana je úspěšnou absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Své zkušenosti rovněž nasbírala studiem na University of New South Wales v Sydney, kde měla možnost nahlédnout do systému angloamerického práva. Právní služby poskytuje rovněž v anglickém jazyce. Spolupracuje s mezinárodní platformou ARROWS International a Anywhere.legal
 

Odbornost:

  • kompletní právní poradenství pro startupy (založení společnosti a interní nastavení, vyjednávání a příprava smluvní dokumentace s investory, atd.)
  • korporátní agenda (poradenství při koupi a prodeji závodů či podílů ve společnosti, zajištění přeměn společností, nastavení vztahů mezi společníky atd.)
  • zpracování obchodních podmínek, a to nejen e-shopů
  • nastavení smluvních vztahu se spotřebiteli
  • příprava a revize obchodních smluv 
  • zastoupení v předsoudním jednání a následně v civilních soudních řízeních