advokátní kancelář

Právní služby Německo, Rakousko a Švýcarsko

Hledáte německy mluvící právníky?

ARROWS má silné napojení na region DACH a několik německy mluvících advokátů. Touto agendou se zabývá primárně advokát Jiří Halaburt. S ohledem na skutečnost, že máme německy mluvícího majoritního společníka, zakládáme si na našich schopnostech pomoci Vám v německy mluvících zemích. 

Právní služby poskytujeme po celém světě a mezinárodní působení pokládáme za samozřejmost. Naši advokáti pracují ve specializovaných týmech a ručíme za to, že na Vaši poptávku zareagují do 24 hodin. 

Potřebujete pomoct se záležitostí v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku?

Naše advokátní kancelář se zaměřuje zvláště na právní pomoc českým klientům v právních vztazích s německým prvkem. Potřebujete-li pomoc se záležitostí v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku, naši advokáti Vám komplexně poradí nejen v oblasti korporátního právafúzí a akvizic nebo smluvní agendy, ale také v dalších oblastech.  

Konzultace poskytujeme i zahraničním klietnům působícím na českém trhu.

Pomáháme nejen českým klientům, ale také těm zahraničním, zejména německým, rakouským a švýcarským. Společnostem i fyzickým osobám z regionu DACH pomáháme prosadit se na českém trhu a řešit jejich záležitosti v oblasti korporátního práva, pracovního práva, smluvní agendy nebo fúzí a akvizic, ale také v jiných odvětvích.

Jaké právní služby poskytujeme:

Zaujali jsme Vás?
Kontakt